Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak "mizu" helyett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak "mizu" helyett?

Figyelt kérdés

Rá szeretnék írni egy csajra, de a Szia Mizu helyett valami mást akarok. Mit írjak neki, amivel nem ráz le azonnal? Ismerem látásból, ő is engem, 20 km-erre lakik tőlünk. Meg szeretném ismerni, ezért normális szöveget akarok írni. Attól félek, hogy ki fog nevetni, ha rá írok.


Írjam le, mit szeretnék?


Tippet,tanácsot elfogadok akár privátban is. Normális válaszokat kérnék, köszönöm.


2021. febr. 22. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valami kedves és személyes szöveggel próbálkozz... De benne van a pakliban, hogy nem jössz be neki...
2021. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ahogy mesélték, bejövök neki.


Facebookon és máshol is, bármit felrakok, azonnal tetszikeli.

2021. márc. 4. 20:24
 13/18 anonim ***** válasza:
Ki kell találni valami egyedit...Nézz rá például egy képére, és valamit vegyél észre, amire tudsz viccesen nyitni. Ruha, haj, köröm csajoknak érzékeny pont. A "szép a szemed" és hasonló eresztések elég gyengék szvsz.
2021. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem érdemes személyesen odamenned hozzá, hogy lássa nem vagy gyáva. Facebookon sunyin ismerősnek jelölni valakit akivel soha nem is beszéltél személyesen, majd megpróbálni jópofizni ritkán jön be, általában creepynek gondololnak.

Ha mégis biztos vagy benne tetszel neki, írhatsz arról ahol legutóbb láttad, megkérdezed, hogy ő is oda sietett ahová te, vagy bármit, ami vele kapcsolatban érdekel, tetszett a profilján, képein. Miért akarod őt megismerni?

2021. márc. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miu miújság, hív a cicuskád!
2021. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amikor tetszikel valamit, akkor rögtön azzal kapcsolatban írj rá :) Hogy ugye milyen jó az a valami amit tetszikelt, és szerinte is ez meg az meg amaz? Szerinted ez az amaz. Amúgy hogy vagy ma? Jó napod volt?
2021. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5ös írta indokkal. Az indok pedig olyan legyen amitől férfi maradsz a szemében,de mégis valami közösre utal bennetek. Én pl facebook történetekre szoktam írni, azt úgyis üzenetben kapja meg.
2021. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem pl mesélte az egyik haverom hogy a csaj úgy írt rá, hogy látta tegnap és bocsi hogy nem köszönt csak figyelmetlen volt.. és ebből indult a beszélgetés, hogy hol láttál stb olyan jól sikerült a beszélgetés hogy össze is jöttek utána...
2021. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!