Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, ti hogy vagytok a legjobb barát dologgal? A napotok minden percéről tényleg be kell számolni egymásnak??

Figyelt kérdés

Adott a párom és a legjobb barátja. Ha nem találkoznak egy napon akkor kb 4x 5x hívják egymást.ami nem is lenne baj. De ha velem van a párom, akkor is folyton beszélnek, messenger, vagy épp átjön beszélgetni. Mi egy héten max 2 napot vagyunk együtt, de akkor is vele foglalkozik, vagy hallgatom hogy mi történt a barátjával.Még a szexuális együttléteinkről is részletesen beszámol. A barátja elég lekezelő a nőkkel, engem is bántott már meg, jót nevettek rajta együtt.

Úgye nem csak én gondolom hogy ez nem normális dolog?


2021. febr. 22. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire szerintem nem, nem normális. Hétvégén némi duma, nade 4-5x naponta? Ez toxikus (33/F)
2021. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Minden nap, de ha tehetik minden nap együtt is vannak. Mikormi voltunk együtt valentin napon akkor is átjött a páromhoz beszélgetni.
2021. febr. 22. 20:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2: Egyáltalán nem normális, baráti társaságban nem is hallottam hasonlót. Mi hétvégente vagy ha találkozunk, beszélünk. De nem is tudnék naponta mit mondani a másiknak. Mit mondjak? "Dolgoztam, ettem?" :D
2021. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még a szex kibeszéléssel sem lenne baj. Ha nem előttem. De aktus után rögtön nyúlt a telefonért hogy ezt el kell mesélnie.
2021. febr. 22. 20:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A valentin nap, vagy randik pedig tényleg nem másra tartoznak, égne a pofám ha akkor zavarnám a haverom amikor a kedvesével van.
2021. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pedig átjött, és mesélte hogy ő mennyire fáradt és rosszul van. Meghalt utána az egész hangulat, nert a párom csak azon agyalt hogy segíthetne neki, és nem velem foglalkozott.
2021. febr. 22. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rég kidobtam volna. Mondd meg neki, hogy dugjon akkor a kedves barátjával és viszonlátás.
2021. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy akkor feküdjön le vele, totál kiakadt hogy én nem értem az ő barátságukat, és hogy ne drámázzak😔 tényleg probálom elfogadni hogy van, meg tolerálni, de már nem igazán megy.
2021. febr. 22. 20:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
na ott basztam volna már ki.... te meg ezt elnézed neki
2021. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a palid szex után egyből ír annak a hímr*banc haverjának, te amugy olyankor mi a szart csinálsz?:D

Kussban tűröd ahogy aláznak?

2021. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!