Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kolléganőmmel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kolléganőmmel nagyon tetszünk egymásnak, szerintetek mi a legjobb megoldás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves velem, sokszor néz távolról, szemezünk, rengeteget mosolygunk egymásra, beszélgetni is egyre többet szoktunk, szeretek vele lenni. Sokszor zavarban vagyunk mindketten egymás közelében, alapjáraton nagyon magabiztos vagyok, de ha vele beszélek néha hebegek habogok a beszélgetés elején, aztán pár perc után elengedem magam, csak amikor meglátom mindig ezerrel ver a szívem. Bókolok neki, ő is nekem. Most ugye, ha nem egy irodában dolgoznánk, akkor már elhívtam volna randira, így viszont nem tudom, mi a helyes lépés, a cég az biztos nem preferálná ha mi ott szerelmeskednénk. Próbálom visszafogni magam, de nem nagyon megy. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. okt. 10. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Én meghúznám a helyedben.
2018. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem ő komolyan érdekel.
2018. okt. 10. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

"...a cég az biztos nem preferálná ha mi ott szerelmeskednénk."


Komolyan érdekel, mi? Látszik :D

2018. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát racionálisan nézve nehéz jól kijönni egy ilyen helyzetből, épp ezért próbálom minél jobban visszafogni magam, de az érzelmeim egyre erősebbek irányába.
2018. okt. 10. 22:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez egy nagy multi ,egy gyógyszercég, mindkettőnknek biztos helye és jövője van itt, erre is gondolni kell.
2018. okt. 10. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg kapcsolat alakul ki iskolai vagy munkahelyi közegben.

Egyszerűen mert ott töltesz sok időt, egy kicsit mindenkit ismersz, van honnan elindítani a beszélgetéseket.

Találkozzatok cégen kívül is, valami közös programon, beszélgessetek, stb.

Előbb utóbb megunja a töketlenkedésedet, és lehet, hogy azt nézheted majd évekig, hogy egy másik kollégátok meg mert lépni és összejöttek.

2018. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok nőként. Merj kockáztatni. Ha te is bejössz neki, tudni és érezni fogod. Utána meg már lehet kettesben lenni többet. Majd jöhet a nagy kérdés. Hívd el randira,mert így érdeklődését veszti. Magyarán beletörődik abba, hogy nem kell neked illetve csak kollégák vagytok.
2018. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi suliban dolgozunk a kedvesemmel. Nálunk is ott volt az elején ez a "házinyúlra nem lövünk" dolog, de egy ponton túl egyrészt úgyis mindenki észreveszi, hogy valami van köztetek, másrészt a tényleg fontos a másik, akkor egy idő után nem fog érdekelni.

Amúgy mi teljesen jól kezeljük a dolgot, a munkahelyen nem mászunk egymásra, de mindent együtt csinálunk, és mindenki tudja. Az első időben téma volt, most már elfogadták, nincs benne semmi különös.

2018. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Következő alkalommal hívd el randira.

A szerelmi életeteket pedig munkaidőn kívül éljétek meg. Nyilván tudni fog róla mindenki, nem is tudod kivédeni, de a céget nem fogja zavarni, ha nem az asztalon smároltok. Szóval lehet ezt normális keretek között.

2018. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is hasonlo helyzetben vagyok, lanykent. Mindenkepp hivd el. Az elejen masoknak nem kell tudnia, kesobb pedig ugyis majd mindenki elfogadja.
2018. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!