Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti megtennétek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti megtennétek és miként vélekedtek?

Figyelt kérdés
Tegyük föl ,hogy a csajotok valami okból nem szívleli a fitymát és csak körülmetélt péniszt kedveli.Ti körülmetéltetnétek magatok a kedvéért?
2010. aug. 17. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem az, hogy ki hogyan csonkítja meg a testét csakis a saját döntése kellene legyen. Én se várok el plasztikai műtétet a barátnőmtől.
2010. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az kéne még!

Hogy megfázzon garbó nélkül!?

Eszi, nem eszi, nem kap mást!!!

2010. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már alapból körülmetélt vagyok.
2010. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM!!!

21F

2010. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt tudod hogy bizonyos kultúrákban a nőket is csonkítják a nemiszervüknél?


Na akkor feldobnám neki hogy ha ő is megteszi akkor én is..amúgy nem.

Ennyi...a Fitymám és Én össze tartozunk.

2010. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amíg egészségügyi okból nincs rá szükség, én másért biztos nem tenném meg. Ha mondjuk nem tetszene neki a szőr fazonja körülötte, arról természetesen beszélhetnénk, de maradandó csonkításokról szó sem lehet.


A női körülmetélés meg teljesen más. Azt kérni se kérhetné idehaza senki a párjától, mert kicsit is értelmes országokban tilos elvégezni. Akkor már egy mellnagyobbításra beutalás jobb példa ilyen szempontból.

2010. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb hülye csipa XD

Én mondjuk körül vagyok metélve.

Viszont ha nem lennék körülmetélve akkor nem tenném meg...

2010. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és eszembe se jutna ilyet kérni! ez durva beavatkozás a másik testébe.


26/L.

2010. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!