Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontanék mindent, ha megkérd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontanék mindent, ha megkérdezném mi van köztünk?

Figyelt kérdés
Már egy ideje találkozgatunk, én laza kapcsolatnak szántam, de nem lett definiálva mi van köztünk. Egyre többször találkozunk, már nem csak testiség van, hanem beszélgetesek, filmezés, játék stb. A családommal nagyon jól elvan, mintha kifejezetten meg akarná ismerni őket. Nem egy kapcsolatos típus ő sem, és emiatt furcsa nekem ez a dolog. Attól félek ha szóbahozom a dolgot, akkor elrontanám ami most van. Ti mit gondoltok erről?

2021. febr. 23. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor magadban dontsd el szerinted mi van koztetek ??

Nincsenek erzeseid ?

Mert ha nincs akkor semmi !

2021. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Most kirol is van szo?

Egy szexpartnerrol? Es o hogy van joban a csaladoddal?

Felmegy hozzatok egy menetre, kozben koccint egyet a szuleiddel?

Vagy ezt csak en nem ertem?

Amugy meg, ha nyilvanosan is felvallal, pl. fogja a kezed amikor az utcan setaltok, nincs titkolozas meg ilyesmi, akkor szerintem eleg egyertelmu a dolog.

2021. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Meg kellett volna beszelni az elejen, ki mire szamit, mert ez lehet csak szimplan baratsagos ember es azert haverkodik a csaladdal...
2021. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
tini kérdés riadó!
2021. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!