Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezni egy lányt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezni egy lányt hogy hogyan lehet megölelni őt ciki dolog?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 17:29
 1/3 anonim válasza:
100%

igen, de ez az én személyes véleményem

meg a helyzet is változhat

2021. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rareeee válasza:
100%

Nem ciki

Néha még előnyös is

Vannak lányok akik máshol szeretik az ölelést kapni (van olyan aki azt szereti ha a derekánál ölelik meg,van aki azt szereti ha a srác a háta mögé áll és magához húzva megöleli)

Szerintem érdemes rákérdezni

2021. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára az első találkozást nem öleléssel kezded. Amikor már annyira jutottatok, hogy ezt akarod kérdezni, tehát nem tartasz az elutasítástól, akkor ne kérdezz semmit, hanem öleljed át.

Némelyik lány az ilyen kérédsre nem válaszol, csak hallgat, hogy megöleljed. Később már ő maga teszi a kezét a Te testeden, ahová ő akarja aTe kezeidet a saját testén.

Persze, van, akinek bejön az is, amit előttem írtak, főleg, ha lányok voltak.

2021. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!