Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
Barátomnak mindjárt itt a névnapja, és nem tudom mit vegyek neki. Szombaton ünnepelnénk, a barátoktól közösen kapni fog vmilyen whiskeyt, ami elég drága lesz. Először úgy gondoltam hogy nem veszek neki semmit, de ő is volt nyaralni és hozott nekem egy karkötőt, szóval elég furcsa lenne ha semmit nem kapna. Szombaton leszünk 3 hete együtt. Barátnőm azt mondta h mi lenne ha vennék neki egy dobozzal a kedvenc cigijéből. Ti mit gondoltok? Ilyen parfüm, plüss dolgok kilőve. Valaki valami jó ötlet? Vagy ha nem veszek semmit az nagyon gáz? (őszintén pénzem se nagyon van :S) Amúgy 17 éves lesz. köszi aki segít!
2010. aug. 17. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik, akkor egy jópofa öngyújtót vehetsz neki. (Azért kicsit drágábbat a 100 ft-osnál). Mivel közös ünneplés lesz, én vennék a helyedben valamit, mert úgy ciki, hogy más vesz neki ajándékot, Te meg nem.
2010. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy tollat amin a neve van. a tollra mindíg szüksége van. de lehetőleg nem bumszi csili-vili színkavalkádos lányos tollat vegyél neki.
2010. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nincs pénzed, egy őszinte hajnali /tehát az első/ köszöntés, puszi, csók elég. Hisz nem a "pénzedért" szeret.
2010. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi ezek jó ötletek :)

a közös whiskeybe persze énis adok pénzt :) esetleg szerintetek mi lenne ha én adnám oda az ajándékot amit közösen veszünk? meg persze csók az alap :)

2010. aug. 17. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem amit közösen vesztek,közösen adjátok oda.

csinálj neki esetleg valami sütit,ha gondolod egyet amit kiválasztasz próbáld ki elötte,hogy biztosan mennyen(ha nem tudsz sütni) persze azzal sincs baj,ha valakinek kéred a segitségét. legalább is az én barátomból kiindulva süti,vagy palacsinta amit én csinálok neki mindig jó meglepi:)

2010. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csak úgy értem, hogy persze közösen adjuk, csak mindig valaki fogni szokta, és ő mondja el a szöveget hogy boldog névnapot mindenki nevében :)

háát sütésben nem vagyok biztos :) de köszi :)

2010. aug. 17. 20:05
 7/8 anonim válasza:
pálinkát és óvszert
2010. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ad oda a szüzességed. Az ingyen van!
2010. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!