Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi adjatok nekem ötleteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi adjatok nekem ötleteket, hogy mit vegyek barátomnak névnapjára?! Kb 10. 000 a keret! 19éves amúgy!

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Magadra valami ehető fehérneműt.
2010. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami kreatívabb kéne!
2010. okt. 31. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Sose fogom ezt megérteni....

Figyelj.

1. Mi NEM ismerjük a barátodat, neked kellene...

2. Miért éppen venni akarsz? Nem azt mondom, hogy ezzel baj van, de szerintem egy általad készített ajándék, legyen az bármilyen apróság, sokkal többet ér, mint amit vehetnél.. abba benne van az időd, az érzéseid. Egy drága parfümöt stb bárki tud venni (akinek telik rá:P)

3. Ha egy srác ezt mégse tudja értékelni az nyomorék vagy pedig nem vagy neki fontos :DDD



Egyébként sok sikert az ajándékhoz, de nem tudom miből gondolod, hogy itt tudunk neked segíteni :D

2010. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több önállóságot! Több kreativitást! Próbáld meg megismerni a barátod! Mit szeret csinálni, mit szeret enni, inni, milyen filmeket néz, milyen hobbija van, mit sportol, mit fejleszt, milyen technikai ésvagy kulturális, esetleg művészeti területek érdeklik. Mi az, ami nincs meg neki és szeretné, hogy meglegyen! Mi az a nagy dolog, amit bár te nem tudsz neki megvenni, de annak a nagy dolognak egy picíny csatlóját be tudod valahonnan szerezni... stbstbstb. Ebből is látszik, hogy a pénz nem minden. Kell hozzá szeretet, a szeretethez pedig józan, felelősségteljes gondolkodás.
2010. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- zselés művagina

- bőr lovaglókorbács

- tüskés pénisznyakörv

- análvibrátor

- endoszkópos felvétel a puncid belsejéről, dedikálva

2010. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki egy szív alakú tortát :D:D
2010. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!