Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem mer úgy kakilni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem mer úgy kakilni ha ott vagyok nála, engem ez nagyon zavar? Hogy mondjam meg neki, hogy nyugodtan intézze a dolgát, mert engem nem zavar?

Figyelt kérdés
Reggel mind2en megyünk dolgozni, ő vissza szokott menni elintézniba dolgát. És ezt el is mondja, hogy ezért megy vissza. Zavar, hogy feszeng mellettem és nem mer elmenni. Általában ő korábban is kel tehát lenne ideje míg alszom, de az se zavarna ha akkor menne amikor nem alszom már. Én vagyok a lány és ezt tök természetes dolognak tartom. Majdnem 1 éve együtt vagyunk. Mi lesz ha együtt is élünk? Akkor se mer majd elmenni?

2021. febr. 24. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Örülj neki, hogy nem akar az orrod alà kulàzni
2021. febr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez idővel simán tud változni. Valaki lassabban nyílik ilyen téren, valaki gyorsabban. Valaki meg soha, pár éve gyakorin olvastam egy asszonyról, aki húsz év házasság után is kijárt a teraszra fingani, nehogy az ura meghallja. :DDDD Ha együtt fogtok élni akkor változni fog, emiatt ne aggódj.
2021. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Na az lesz még neki komoly érvágás, ha elkezded bíztatni mint a biliző kisgyereket, hogy kakiljon nyugodtan.

Majd a természet elrendezi. Egyszer eszik nálad valami "gyorsító" ételt és végig trónolja az estét, nyugi.😀

2021. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Velem is ez volt, ha ott volt a párom, akkor nem ment. Nem azért, mert undorító lenne (nem undorodós fajta, és tudja hogy ez egy természetes folyamat, amit nem jó és nem is nagyon lehet kontrollálni) hanem valami hülye berögződésem, hogy nem akarom megváratni, vagy nem tudom.


Összeköltözés után is főleg a munkahelyemen végeztem a dolgom, szimplán mert ott ment.


Őt is zavarta, de sajnos nem tudtam mit tenni.


Kérdezd meg, hogy pontosan mi is az oka, hogy nem megy neki? Abból ki lehet indulni valamerre. (pl. ha túl büdösnek gondolja, akkor légfrissítő)

2021. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezt sosem értettem, sok ember nem mer kulázni a másikkal egy lakásban, de a nemi szerveiket egymás szájába adják. Ez akkor hogy is van?
2021. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen emberek olyan szinten vannak agyilag és érzelmileg, mint egy általános iskolás gyerek. Ez felnőtt korban már kínos, nem hiszem, hogy ezt a párjának kellene megoldani. Ez együtt jár a felnőtt párkapcsolatokkal. Azért nem azt írtam, hogy olyan szinten van, mint egy ovis, mert az ovisok bárhol elmennek wc-re szégyen nélkül, ha erre van szükségük.
2021. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem annal nincs rosszabb, mint ha valaki a budoset elkeveri valami illatossal!

Inkabb szelloztessetek!

2021. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

‘Reggel mind2en megyünk dolgozni, ő vissza szokott menni elintézniba dolgat’


jol elertem, hogy munkabol visszamegy szarni, mert elotted nem mer?

2021. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!