Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugodtan kritizáljatok, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugodtan kritizáljatok, most kritikát akarok, amennyiben megérdemlem. Nem tudom, hogy jogos-e a bajom, vagy önző vagyok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hogy a barátom heti 1X maximum 2 órát videojátékozik egy haverjával, csak a haverja miatt. Amúgy nem játszana, de a haver panazskodik, a szemére hányja, hogy hanyagolja őt (tinikorban évekig játszottak RENGETEGET). A kapcsolatunk friss, nincs még 1 év se, de nemsokára lesz. Távkapcsolat egyelőre, de komoyl kapcsolat, VISZONT most a korona miatt meg nyáron együtt lakunk (hónapokig).
2020. márc. 28. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy mi is most a problémád?
2020. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1x 2 óra az nem sok.Annyi jár a haverjának is.Ne sajátítsd ki,mert a végén rosszul jársz.Gondolom te is találkozol a barátnőiddel,úgyhogy hagyd őt is a haverjával.
2020. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Unod a banánt amíg ő játszik, vagy mi a probléma? Inkább örülj neki, hogy van kis "én" időd.
2020. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt a heti két órát igazán nem kéne sajnálnod tőle. Addig csinálj te is valamit, ami kikapcsol, olvass, nézz egy jó filmet stb.
2020. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom napi 2 orakat siman játszik viszont megkérdezi h mit szeretnek vele egyutt csinalni es mivel o tiszteletbe tartja a kozos idonket akkor en is az ovet
2020. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
heti 2x két óra az semmi! Mi a bajod ezzel??
2020. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*1x
2020. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom játszani is szokott, meg sorozatozni is. Igen, nélkülem. Én nem játszom, a sorozat pedig, akit néz, engem nem köt le.

Nem zavar, tiszteletben tartom és amíg ő a saját dolgaival foglalkozik, addig én is csinálom a magam dolgát.

Ezzel nincs semmi baj véleményem szerint, ha van együtt töltött idő is, amikor egymásra tudtok figyelni.

Hagyd nyugodtan kikapcsolódni a barátodat, neki is kell.

2020. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó. Akkor megértő leszek, mert úgy tűnik, tényleg önző érzéseim vannak. Neki hála égnek nem mondtam.
2020. márc. 28. 23:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az önzőség a jó szó-e erre, kisajátításnak hívnám inkább (persze mondhatjuk hogy önző érdekekből).


Még szép hogy a heti 2 órával semmi gond nincs, sőt, baromi kevés még mindig. A haverja, aki inkább a barátja, nem hiába mondja azt amit, ha ennyi időt is sajnálsz tőle, akkor elég keményen kontrollálhatod és elszakíthatod másoktól. Kicsit nyugodj le és hagyd élni, ugyanúgy vannak barátai és saját dolgai mint neked. Semmi jogod ahhoz hogy 0-24-ben elvárd hogy veled foglalkozzon, egészen undorító ez a hozzáállás.

2020. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!