Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszony után új házasság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony után új házasság a szeretővel?

Figyelt kérdés
Meséljetek nekem olyan sztorikat, ahol a hűtlen fél a szeretőt választotta. Akár személyes tapasztalat, akár ismerős, barátok közt. Hogy alakult a dolog? Együtt maradtak a szeretővel?
2021. febr. 24. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit tágabb ismeretségi kör, de tudok ilyet.

Harminc körüli pár, egy gyerekük volt. A férfi szeretőt tartott... Részleteket nem tudok, de valahogy kiderült, hogy fél éve összejárt a csajjal, de valahogy lebuktak. Az élettárs megbocsátott volna, de otthagyta őt a két éves kisgyerekkel.

Az a vicc, hogy a gyereke anyját kb. 7-8 év párkapcsolat után eljegyezni se volt hajlandó, a szerető meg 2, de legfeljebb 3 éven belül már feleség volt. Tavaly augusztusban volt az esküvő, na arra emlékszem, mert azon a héten volt, amikor Szijjártó horvátországi luxusnyaralása volt a téma a közéletben :D :D :D

A férjnek az anyukája meg a húga (vele vagyok jóban, onnan az ismeretség) nem volt hajlandó elmenni az esküvőre.

2021. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt férjem összejött a munkatársával. Ő titkolta, nem akart válni, de a csaj borított, írogatott nekem. Én kidobtam a férjem, tehát nem ő választotta. A férjem maradni akart velünk, de én már nem akartam. Odaköltözött a csajhoz, elvette. Egy idő után jöttek a veszekedések, a csaj fúrta a közös gyerekünket, ment a hiszti, mikor náluk volt, pedig tényleg nem volt gyakori. Az exem megunta és elvált. Később összejött egy 20-on éves, de sokkal értelmesebb, érettebb csajjal, már van egy közös 4 éves gyerekük. Ez a csaj elfogadja, hogy van már egy gyereke, és szívesen látja az otthonukban. A volt anyósom és apósom is jobban kedvelik, az após kimondottal utálta a szeretőből lett feleséget.
2021. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Masfel ev mulva menekult a fickotol.
2021. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Én lettem szerelmes, vittem a gyereket, majdnem egy év külön élés után (hogy mindenki átgondolhassa, hogy mit szeretne) 4 éve együtt élünk szerelemben azzal, aki miatt az exemet elhagytam.
2021. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

csak nézek, hogy egyesek hogy lepontozzák mások történeteit :D

Kérdez az eladó, és kap releváns válaszokat, erre egy-két ember dafke lepontozza, mert nem szimpatikus (vajon kik? :D)

Vajon ők tudják, hogy nem az alapján kell pontozni, hogy tetszik-e vagy sem, hanem, hogy hasznos volt-e? :D

2021. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

En voltam a szerető.

Házasságban élt már 10 éve, gyerek nem született. Nő karrierista mai napig.

Engem választott. Elvált a feleségétől, később megkérte a kezem és összeházasodtunk.

Már kettő gyermekünk van.:)

2021. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Munkatársam összejött egy munkatársnőmmel. A pasi házas volt, két gyerekkel, a nő elvált, gyermektelen. Négy évig tartott a viszony, tudtuk a munkahelyen. Aztán a pasi elvált, (gyerekei akkor érettségiztek), és elvette a kolleganőt, vettek egy házat másik városban.

Lett egy közös kislányuk, már 20 éve együtt vannak, boldogok. (Pedig megpróbáltatás is volt bőven, a gyerek egyéves korában a nő rákos lett, műtötték, kemózták, akkor még durvább volt ez, két évig lényegében kórházban volt. Mégis megoldottak mindent, úgy látszik, ez igazi szerelem.)

2021. febr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) A lepontozó nem én voltam, én mindenkit felpontoztam. Várok még történeteket :)
2021. febr. 25. 09:35
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha a férfi elhagyja a családját 1 éven belül, felvállalja a szeretőt mindenki előtt, akkor van esély közös életre. De, ha titokban szeretőzik, húzza az időt, hiteget, ott nagyon ritkán lesz a szeretőből feleség. Sőt inkább idővel, nagy valószinüséggel egy harmadik fél lesz a befutó.

Legyen a megcsaló férfi vagy nő, ha a régi kapcsolata már nem fontos, közös gyerek ide vagy oda, közös vagyon ide vagy oda, lépni fog és nem táncol vissza.

2021. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

#9 Van neked gyereked? mert csak akkor mondj ilyen hülyeséget ha tudod hogy válás után egy nő jól jár egy férfi nem.

Hova megy akinek nincs pénze? mert mindene a lakásban van?

persze hitel mi? meg gyerektartás.

Vicc hogy mennyien hiszik hogy ez ilyen könnyű.

2021. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!