Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek volt szeretője , egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt szeretője , egy elromlott házasságban , és elvált :- bevallottátok a megcsalást? Lett kapcsolat a szeretővel ? Hogy alakult tovább?

Figyelt kérdés
Szimplán csak tapasztalatokat szeretnék olvasni .

2020. jún. 21. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha elvált, akkor ne valljátok be, ne bántsátok már azt a feleséget még jobban. Nem elég a megaláztatás, hogy a férje a háta mögótt fére járt, még jobban belerúgnátok?
2020. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: csak a férjnek lehet szeretője?
2020. jún. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok úgy értem a kérdést hogy eg elromott házasságon belül volt szerető. A válást utolagosanra gondoltam .

Bocsánat ha félreérthetően fogalmaztam.


2 -es , jelen esetbe én vagyok a nő.


Csak kivancsi vagyok mennyien valljak be , es mi lesz utána.

2020. jún. 21. 07:17
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Értettem a kérdést. Felesleges. Semmin nem változtat.
2020. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitálalsz, 99%, hogy nem téged fog választani, meg fog útálni. Ultimátumot kell adni, nyomatékosítani, hogy döntsön és légy következetes. Ha továbbra sem fog történni semmi, akkor csak hiteget, de akkor legalább te is tudod, hogy hogyan tovább.

Sok szerető kitálal, de ezzel nem érik el a céljukat, mert ha a férfi velük marad, nem a saját döntése volt, hanem csak a falhoz volt szorítva és a legtöbb esetben a feleség kidobja, így nyilván a szeretőt "választja", mert nincs más választása.

2020. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen vallomásos embereket utálom a legjobban. Minek az ilyesmit bevallani? Mit tud kezdeni ezzel a másik fél? Rendezze le az illető magában, ne legyen gyenge sz...r, ha már megcsalta a párját. Kivéve, ha szerelemről van szó, mert akkor ott teríteni kell a lapokat, és be kell vallani, hogy vége van, és más szeretek.
2020. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!