Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak, hogy korábban járatok prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés

Ha korábban többször is jártatok volna prostituáltakhoz, még a párkapcsolatotok előtt, ti elmondanátok a párotoknak?


Illetve hölgyek véleményére is kíváncsi vagyok, hogyha az Ő pasijuk ezt bejelentené, akkor mit szólnának hozzá?



2021. febr. 24. 20:32
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Illetve hölgyek részéről még az érdekelne, hogy mennyire vethetne ez véget a kapcsolatnak?
2021. febr. 24. 20:33
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon elítélném érte, nem tehetek róla de úgy érzem hogy az annyira az alja, ha fizet a szexért. Ha tudnék róla ismerkedés alatt akkor befejezném vele.

N

2021. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

joga van tudni, mert még ha gumival dugtad őket is összeszedhettél pl HPV-t, aminek nálad semmi tünete nincs, de nőknél méhnyakrákot okozhat.

én kidobnálak amúgy

2021. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Én is repítenélek. 28/N
2021. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%

Istenem, ki a f*@szom olyan ostoba, hogy ezt elmondja? Nincs olyan férfi. Ez a kérdés provokáció.


Itt az a baj a kérdések között, hogy sok férfi úgy szeretne beszélni (más férfiakkal) a kérdésekben, mintha a barátaival beszélne, amit a nők nem hallanak. A nők persze nincsenek hozzászokva ehhez, mivel előttük nem beszélnek így a férfiak, ezért aztán jön a meglepetés/felháborodás, stb mint itt az eddigi válaszokban is látható.

2021. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
elmondtam
2021. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Kiábrándulnék belőle. Azért a prosti már nagyon az alja. Ennyire nem lehet valaki szexéhes. Olyan férfiakat tudok elképzelni prostizni, akiknek sem alkalmi, sem tartós kapcsolat nem jön össze.
2021. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
11%

1.: Tényleg, ki az a barom aki elmondja?

2.: Ha a pasi menő és pénzes, akkor a nő úgyis tudja, hogy jár, mert alap, hogy egy FÉRFI kiereszti a gőzt.

2021. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
59%

Fizetni egy prostinak 20-at egy óráért: Fújj, mocskos, undorító, betegségeket kapsz!


Fizetni egy tisztességes lánynak 2 italt egy buliban, majd szeretkezni a bár WC-jében: Az olyan romantikus, egy éjszakás/bulis dolog, és sulis lánytól nem lesz betegség, ááááááááá, dehogy, hiszen ő tablettát szed és az megvédi a babától, HIV-től, gombától...IS!

2021. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
96%
Férjem járt. Nemzavar
2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!