Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodom a prostituálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom a prostituáltaktól?

Figyelt kérdés
Folyton olyan érzésem van, hogy levezethetném a feszültséget, ha elmennék egyhez, de azon jár a fejem, hogy mennyien átmennek rajtuk és miket kaphatnék el tőlük.
2018. máj. 25. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Néha engem is megőrjítenek a szexuális vágyaim (bár mostanában egyre ritkábban szerencsére), de ennek ellenére se mennék soha prostihoz. Egy prosti sose elégítené ki azt, amire én vágyom. Ráadásul tényleg undorítóak.
2018. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lutaker ***** válasza:
28%
Tévedsz lúzer mert a prostik többsége tiszta mint a patyolat.
2018. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Látom az obligát Troll is megjelent.
2018. máj. 25. 10:37
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Lehet tiszták, de nem változtat a tényen, hogy hányan megfordulhattak már benne.

Van aki nem tudja kiverni a fejéből ezt a gondolatot.

2018. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A HPV-t vagy társait sanszos, hogy nem szúrod ki rajta...
2018. máj. 25. 10:38
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert valóban undorító belegondolni
2018. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Számomra sokkal kiábrándítóbb, amikor megtudom, hogy egy rendesnek tűnő lányon hányan átmentek.
2018. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért, abban a csajban, akit elkapsz egy körre egy fesztiválon, abban szerintetek mennyien fordultak meg már? No és mennyire lehet tiszta a csaj? Sok lakáson dolgozó csajszinál megfordultam már, de soha semmit nem kaptam el, és életem legnagyobb élvezéseiben volt részem, csak jól kell megválogatni a csajokat.
2018. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
7-es válaszoló vagyok. Még ki akarom egészítei azzl hogy sajnos nem ritka eset.
2018. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert azokat a nőket "használják". Ha tudjuk egy nőről, hogy tárgyként kezelik, akkor összeomlik bennünk a nőiességről alkotott kép. Továbbá a prostitúciót körüllengi a mai világ pénzközpontú ridegsége, a szex és az üzlet egy lapon való említése pedig szintén kiábrándítóan hat.
2018. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!