Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lány, akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány, akinek még nem volt kapcsolata az hogyan kezdjen el ismerkedni férfiakkal?

Figyelt kérdés
Külsőre sokan mondják, hogy szép vagyok. A pszichológusom szerint, akihez pont az ismerkedési problémák miatt kezdtem járni, ő azt mondja, hogy túlságosan is visszahúzódó, félénk vagyok. Teljesen normális életet élek, huszonéves nappalis egyetemista vagyok mellette gyakornokként dolgozok egy cégnél.
2021. febr. 25. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A pszichológusod nem mondta miert vagy felénk? Meg kell találnod az okát, mert a nélkül mindig az leszel es nem fogod érteni miért, nem fogsz tudni tenni ellene. Próbálj csak kettesben lenni valakivel, hátha akkor könnyebben meg tudod mutatni magad. Mit mutatnál, milyen vagy, amimor nem vagy félénk? Azt az Én-t kell építeni, hogy erősebb legyen. Erősebb a félénk Énnél.
2021. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az egyetemen beszélsz évfolyamtársakkal? Munkatársakkal? Vannak barátaid?


Ha velük tudsz normálisan "viselkedni" és nem szégyellősködsz, akkor másokkal is tudnod kéne. Csak ne gondold túl a dolgot.


Vagy tedd ahogy Churchill tette és igyál (mértékkel).

2021. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A mostani évfolyamtársaimat nem volt időm megismerni a covid miatt, a barátaim többsége a gimiből maradt, a kollégáim akikkel szorosan együtt dolgozom mind nő. A kolléganőim szeretnek mert olyan cuki vagyok, hogy minden munkát megcsinálok, amit adnak.
2021. febr. 25. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én szívesen megismernélek, beszélgetnék veled. :)


28/F

2021. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig csakis gyakorlattal lehet javítani a helyzeteden, tehát próbálkozz nyíltabb lenni az emberi interakciók iránt, és sose húzódj vissza. Lehet, hogy sablonosnak hangzik, de ez egy olyan dolog, amit neked kell elhatároznod és megtenned, mert mi helyetted nem tudjuk.


Ha a való életben nincsenek haverjaid, próbálj az interneten keresztül szerezni párat. Egyetemi facebook csopik? Vagy valami fórum amit olvasol? Talán még itt is lehet valakivel beszélni, aztán legalább írásban gyakorlod a dolgot, amíg nem sikerül valamit összehozni (nagyon sokszor teljes véletlen folytán) a való életben.

2021. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tinder?
2021. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pont úgy, ahogy egy lány, akinek volt már kapcsolata
2021. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl.: tinderen tudsz ismerkedni. Vagy akár itt a gyakorin is
2021. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Beszélgetni kell velünk... :D Most épp ráérek, délután már főzök a zasszonnyal. :D
2021. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!