Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednem kellene másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednem kellene másokkal is ezek tekintetében: egy hete nem ír, és távol lakik, van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal egyszer találkoztunk, aztán csak üzenetben tartottuk a kapcsolatot.

Eddig úgy gondoltam, hogy nekem a távkpcsolat nem lenne gond, nem ismerkedem mással, nem beszélgetek, adom meg az elérhetőségem senkinek, hogy ne legyen félreértés.

Nem igazán tartom etikusnak, egyszerre több sráccal is írogatni...


Viszont most nem tudom mi van, hol ír hol nem, eredetileg ő volt aki többet írt, minden reggel, meg dícsérgetett. De úgy konkrétan nem kezdeményezett, hogy ezt vagy azt szeretne, pl. hogy találkozzunk, szombaton ráér, csak jó lenne egyszer találkozni, vagy ha erre jár, de sosem mondta hogy na most.


Kb.egy hete nem írt, van értelme így várni, hogy egyszer talán majd lesz valami?

Nem szeretnék olyan szituációba sem keveredni, hogy összeismerkedek valakivel aztán egyszer csak felbukkan abban hitben, hogy még mindig alkul köztünk valami.

Vagy kezeljem, úgy mintha barátok lennénk és ismerkedjek másokkal is? Túl komolyan veszem ezt az etikus, nem etikus dolgot?


Szerintetek mi lenne a korrekt hozzáállás ebben a helyzetben?



2019. ápr. 9. 21:24
 1/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Ismerkedj nyugodtan másokkal is. Mert mi lesz, ha felbukkan és számonkér? Napokig nem érdeklődik és még te puncsolj neki? Meg alapból mi az, hogy rajtad számonkér bármit is?

Szerintem neked nagyon bejön ez a csávó, emiatt engedhet meg magának bármit a szemedben. Akkor dugasd meg magadat vele, le van a gond, ha csak ez számít.

2019. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

További 1-2 hetet még bizonyára tudsz várni. Ha addig sem ír - szabad a pálya számodra (lelkiismeretfurdalás nélkül).

Ha ezt nem akarod akkor írj neki és érdeklődj a hallgatás okára. A válaszából bizonyára kiérzed majd, hogy igazat mond az érvelésével, vagy füllent.

F.

2019. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szimpatikus volt mikor találkoztunk igen, de szimplán csak így gondolom etikusnak. Szemben azzal, ha valaki egyszer 2-3 emberrel is "ismerkedik" egyszerre.

De lehet lazábban kellene hozzállnom. Vagy nem tudom, mások hogy szokták ezt? :D

2019. ápr. 9. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21 és 22
2019. ápr. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!