Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy bejövök egy szép lánynak?

Figyelt kérdés

Ez a lány olyan aki után minden fiú utána fordul. Nekem első pillanattól kezdve nagyon tetszett a kinézete is meg a viselkedése. Úgy éreztem hogy ő neki is tetszem én. De utána nem lett semmi mert a korábbi barátjával kibékült, most szakítottak, most újból felbukkant. Az a fiú illett hozzá kinézetben, viselkedésre. Én meg teljesen más típus vagyok, ezért nem értem hogy én hogy jöhetek be neki. Szolidabb típus vagyok, és nem is volt még barátnőm. Meg ha esetleg összejönnénk nem tudom hogy lennénk meg mert azért ő teljesen más, szeret bulizni, barátnőive lenni. Én meg utálom az ilyeneket. Meg az öltözködésem sem a legújabb divatú.

De eddig még egy lány sem tetszett így, meg nagyon megszerettem. Sosem volt még velem ilyen. Vonzzuk egymást szerintem csak nem tudom hogy én hogy jövök be neki, mert nem vagyok valami nagyszám.


2021. febr. 25. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Együtt vagytok? Nem. Akkor miről beszélünk?
2021. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Miért gondolod hogy bejösz neki? Mármint mik azok a jelek, mit csinál ami alapján ezt gondolod?
2021. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem jössz be neki, csak azt hiszed. Meg írtad is hogy utálod az ilyeneket, aztán meg hogy szereted a csajt, de konkrétan még csak kisfiú vagy és van tini rovat
2021. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy te is bejössz neki?
2021. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak búfelejtőnek kellesz egy időre. Vigyázz vele!
2021. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad a korod, de szerintem még nagyon tapasztalatlan vagy.

A fentebb leírtak alapján klasszikus Friend Zone esettel állunk szemben, csak te ezt a reménykedés miatt (még) nem látod...

2021. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!