Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit azért csináltál, hogy felkeltsd valaki érdeklődését?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a suliban a tanár kérdezett valami rohadt egyszerű kérdést, én meg nagy menőn rávágtam, hogy "há én nem tudom", úgy, hogy egy elég csendes, halk, felénk fiú vagyok. A csaj elmosolyodott rajta, oszt kb ennyit értem el vele.
2021. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
random stílust váltottam. egyik nap rocker másik nap elegáns öltönyös jogász nő haha
2021. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Levágtam a hajam( ami persze borzalmasra sikeredett a srác szerint)

Illetve az első hónapokban állatkertbe vitt randizni. Rettegek a hüllőktől, ő meg imádta. Nem volt mese. Amikor körbe hoztak egy kígyót simogatni éreztem hogy itt az ideje magam bevágni. Életemben először és utoljára értem kígyóhoz. Azóta mégjobban félek ezektől az állatoktól.

De: megérte mert annyira lenyűgöztem hogy azóta is együtt vagyunk.

2021. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat érdeklődtem, képeket küldtem.Úgy volt hogy alakul köztünk egy laza kapcsolat. Így visszagondolva nagyon szánalmas voltam, vagy elkeseredett.

Így kiábrándítottam mielőtt még lett volna valami. Aztán tiltott...

N

2021. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én képes vagyok fél, háromnegyed órákat készülődni csak azért, hogy integethessek neki mikor az utcánk fele megy haza. :D Természetesen én úgy teszek, mintha épp mennék valahova :DD
2021. febr. 25. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Áttúrtam a kukáját, használt óvszerek és fogamzásgátló dobozok után kutatva. Ja nem, az nem is én voltam.
2021. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyörögtem neki nő létemre, hogy feküdjön le velem.
2021. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben feketére festettem a hajam, mert tudomásomra jutott hogy annak aki tetszik a sötétbarna-fekete hajú lányok jönnek be (én szőke vagyok :D). Aztán ő lett az első barátom de amikor elmondtam neki, hogy miért festettem be a hajam mondta hogy kár volt nekem a természetes hajszínem áll jól.

2. A repülőn mellettem ülő srác táskájába dobtam a beszállókártyám a telefonszámommal.

2021. febr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában kikötöttem a cipőfűzőmet hogy egy lány bekösse nekem.
2021. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8as és felhívott?


Egész délután ültem az udvaron, várva hogy a szomszéd srác hazaérjen hogy meghívhassam egy kávéra. Sok óra után jött is és közölte hogy nem mert wcre kell mennie.

Aztán egyszer lenyúltam a leveleit hogy átvihessem neki.

2021. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!