Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte az érdeklődése de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte az érdeklődése de mégis sunyi volt. Adjak esélyt? /N

Figyelt kérdés
Érdeklődik őszintén viszont kiderült hogy barátnője van. Megismerkedésünkkor 1 honapig tette a szépet így. Ekkor megtudtam mi a szitu. Akkor mondtam hogy ez ennyi. Egy helyen dolgozunk kiderült hogy szakított és ma beszéltünk. Nagyon aranyos volt de en így már nem tudom mit tegyek.
2021. febr. 2. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Feküdj le vele! De csak, ha tényleg nagyon aranyos!
2021. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha kicsit az, pippantsd le.....
2021. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon cuki egy ilyen kis gerinctelen csúszómászó aki megcsalja a barátnőjét, mindenféle buta nőcskéknek teszi a szépet meg liánozik, nehogy egy napig egyedül maradjon :D Igazi főnyeremény, el ne engedd!
2021. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat nem vagytok képesek adni? Mi van nyomingerek



Bem csalt meg itt senki senkit hülye gyerek

2021. febr. 2. 18:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs kérdés. úgy is össze fogsz jönni vele.
2021. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval akkor ha összejöttök és a hátad mögött ugyanígy csapja a szelet valami random puncinak, mint ahogy neked csapta, akkor mosolyogva biztatnád, mert nem megcsalás? Azt már a kérdésedből tudtuk, hogy buta vagy, na de ennyire? :D
2021. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Veled is ugyanezt fogja tenni, kár bíznod a "majd én megváltoztatom"-ban.
2021. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ti biztos mind igy jártatok, nem kell mindenkiből minden szrt feltételetni. Ha mindenkivel ezt csinálja akkor pesze hogy hagyom, de lehet hogy csak most fordult ez elő


"Tette a szépet" alatt azt értem hogy kedves volt figyelmes és érdeklődő viccelődött. Ennyi. Ez még nem olyan durva szerintem. Ha megcsókolt volna úgy hogy nője van akkor nyilván hagyom. De ilyen nem történt. Csak annyi hogy mutatta érdeklem.


Így tiszta? Ennek tudatában válaszoljatok mert azt hiszitek hogy simi is történt pedig nem

2021. febr. 2. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze! adj neki még esélyt!


Sőt, legjobb lenne gyereket szülni neki rögtön

2021. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem dgd meg.
2021. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!