Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka ha órákig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha órákig nem válaszolsz valakinek? (Úgy hogy te kezdeményezed a beszélgetést általában)

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Nőként a nulla érdeklődés/mézesmadzag, férfiként meg csinálod a dolgod és nem a nővel foglalkozol
2021. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
volt akit kénytelen voltam ezért lepattintani. Űbergáz, amikor 4-5 óránként böfög 1-1 sort oszt jónapot..
2021. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Dolgom van.
2021. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként van jobb dolgom is minthogy a telómat nézegessem két percenként. Dolgozom, edzem, autót vezetek, vásárolok, mittomén. Ha valami fontos van úgyis felhívnak.
2021. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Dolgom van.


Tanulok, dolgozom, vezetek stb...


Nincs energiám.


Van, hogy azért nem nyitok meg egy beszélgetést napokig, mert nincs kedvem válaszolni és tudom, hogy ha megnyitom a beszélgetést akkor illene valamit reagálnom.

2021. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Nincs kedvem (nem azert, mert nem erdekel a masik), mast csinalok (itthon altalaban nem mobilozok, csak ha kimegyek ragyujtani, szoval 1-2 orankent par percet), stb, buszon szoktam meg nyomkodni neha, eleve nem szeretek irkalni, inkabb csak dolgok lebeszelesere hasznalom szivesebben a messengert.
2021. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Néha a legjobb barátnőmnek se írok vissza azonnal. Semmit sem jelent
2021. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Van olyanom, hogy ÉLET.


Tudod nem mindenki mobilnyomkodó tiniköcsög, meg irodában semmit tevő senki.

Meg sportolok, alszom, zabálok, csajozok, vezetek, anyámmal vagyok, ...

2021. febr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Dolgom van, nem megy a beszélgetés, nincs mit írnom. De olyan is szokott lenni, hogy akkor nem érek rá, az értesítést kihúzom, aztán el is felejtettem,hogy létezik az illető. A másik hasonló eset, mikor azt hiszem, hogy már válaszoltam, de nem.
2021. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azoknak visszaírok egyből, akinek konkrét kérdése van, okkal írt. Aki csak úgy miújság, hogy vagy szinten, annak nem mindig tudok. A mai világban nem várható el hogy mindenkinek folyton azonnal visszaírjunk, hogy élnénk közben az életünket? Van egy munkatársam, nen elég hogy naponta 8-10 órát együtt vagyunk, még utána is ír, meg hétvégén is. Na most akkor ezért én rakjam le a könyvet amit olvasok, hagyjam a kaját amit főzök, pattanjak le a bicikliről csak mert valakinek csacsogni támadt velem kedve? hát nem.
2021. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!