Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha sok éven át Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Csajok, ha sok éven át Facebookon és társkereső, meg egyéb közösségi oldalakon nem kezdeményezett még beszélgetést velem egy nő se, akkor nem számítok jó pasinak?

Figyelt kérdés
Mindig én kiharcoltam a beszélgetéseket (nem csak Facebookon tudom hogy az nem társkereső) és beszélgettem csajokkal de mind elkeztedd hanyagolni, és másnapra vissza se írtak, több száz beszélgető partnerröl van szó,amik évek alatt kezdeményeztem! Tudom hogy a való életben kell csajozni,de a lényeg az hogy akkor nem számítok jó pasinak, sőt lehet rondának néznek ki? Nem is az az aggasztó hogy nem érdeklem őket, hanem az összeset nem? Ennyire ronda lennék? Legalább 5 évben az ezer csajból 3 nak tetszenék,de nem senkinek! Mit csinálok rosszul kinézetem a gond, és már mondjak le mindenről?
2020. ápr. 19. 03:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem
2020. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mutass képet, aztán megmondjuk. De igen, valószínűleg ronda vagy.
2020. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook-on szerintem eleve gond, hogy gyakran nem tudni, az illető nőnek van-e társkapcsolata, vagy vágyik-e éppen társra. Így aztán a legtöbb esetben ha ráírsz egy nőre a Facebook-on, csak az idődet vesztegeted. Az internetes társkeresőkön legalább többségében valóban társkeresők vannnak, kivéve persze azokat, akik csak szórakoznak vagy csak kalandot keresnek a férjük mellé. De tapasztalataim szerint a társkeresőkön is ritka, hogy egy nő kezdeményezzen. Ezért ha csak kiteszed a képed és az adataidat, aztán ölbe tett kézzel vársz, hogy írjanak neked a nők, akkor valószínűleg nem sok levelet fogsz kapni. Férfiként neked kell kezdeményezned (ez a legtöbb társkeresőn egyben azt is jelenti, hogy előfizetést kell vásárolnod). Egyrészt azt ajánlom, hogy részletes bemutatkozást írj magadról az adatlapodon, ne csak két mondatot, mert így jelzed, hogy komolyak a szándékaid. Másrészt a kezdeményező leveleidben utalj arra, amit az adott nő bemutatkozó oldalán olvastál, ezzel is jelezve azt, hogy nem tömeges sablonleveleket küldözgetsz szét. Légy kulturált, tapintatos, érdekeljen a nők lelkivilága. Ha ezeket betartod és nem vagy végletesen ronda, úgy 10-20 levélből egyre fogsz pozitív választ kapni, s a levelezések nagyjából egytizedénél randi is kialakulhat. Így végül 100-200 darab, személyre szabott kezdeményező levélből fog összejönni egy randi. De arra készülj fel lélekben, hogy a társkeresőkön elég sok az olyan nő, aki valamilyen szempontból "nem könnyű eset", aki nem túl sok férfiban kelt vonzalmat, hiszen ez a legfőbb oka, hogy akár évkig társkeresőkön próbálkoznak. (A "könnyű esetek" a társkeresőkön hamar elkelnek.) Itt nemcsak az előnytelen külsőre gondolok, hanem például a túlérzékenységre, sértettségre, furcsa viselkedésre is, valamint olyan körülményekre, melyek nehezítik az ismerkedést (pl. többgyerekes elvált anyuka, aki nem tudja kire bízni a gyerekeit; vagy munkamániás, aki kéthetente tud egy-két órát szakítani rád). Egyszóval fel kell készülnöd bizonyos kompromisszumokra, különben tényleg nehezen találsz társat. Ha azt képzeled, hogy a társkeresőkön tömegesen vannak kedves, szép, mosolygós, független és gyermektelen nők, akkor bizony csalódni fogsz.
2020. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3as teljesen jól összefoglalta, én is hasonlót akartam írni, szerintem hallgass rá
2020. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az értelmes válaszokat és hogy nem néztetek le a lerágott kérdés miat. Ment a zöld kéz. De én azt gondolom és úgy érzékelem, hogy én az a kinézetű férfi vagyok, aki a nők 99%-ának nem jön be.
2020. ápr. 19. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy neten hajlandó legyen beszélgetni veled egy nő, hiper-szuper-extra tökéletesen kell kinézned. Még élőben sem válogatnak ennyire.
2020. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nok sem egyformak. Tudod mert raznak le? Elmondom a titkot.

Azert mert a nok megerzik, ha egy ferfi szinlel es a te erdekedbe is inkabb tovabb allnak!

Magadnak igazan bevallhatod, h igazabol csak on igazolasbol irsz ra minden csajra az evek alatt felre ertett marhasagodbol!

Probald ki es meglatod, h igazam van!

Ne irj ra mindenkire abbol a celbol...Ha tetszik egy lany tenyleg, akk kozelits fele mert az oszinte lesz es a kivalasztott is erezni fogja!

Hiaba ir neki egy nalad jobb pasas veled parhuzamba, ha beloled erzi az oszinteseget akkor veled fog ertekelheto kapcsolatot epiteni.

Persze vannak olyan nok akiknek ugyan az a bajuk mint neked, h nem akarja felesegul venni 100 csak 2 de ok nem olyan nenok mint a minta filmekbe.

Szoval te gyogyulj ki ebbol es legyel igazi! Mert mindenki azt kerdezi, h milyen az igazi ferfi es no...? Hat igazi!

2020. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Azert mert a nok megerzik, ha egy ferfi szinlel es a te erdekedbe is inkabb tovabb allnak!"

"Hiaba ir neki egy nalad jobb pasas veled parhuzamba, ha beloled erzi az oszinteseget akkor veled fog ertekelheto kapcsolatot epiteni."

Rég röhögtem ilyen jót :D

2020. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor te nagyon el lehetsz keseredbve...:/
2020. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, de már megszoktam.
2020. jún. 20. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!