Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélytelen, hogy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen, hogy 28 éves nőként megtalálom a szerelmet?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, már lassan 10 éve együtt vagyunk. Nem érzem jól magam ebben a házasságban. Más terveink vannak, sajnos sok olyan kompromisszumot kötöttem miatta, amit nem kellett volna. Szexuális életünk szinte semmi. Nem várom azt, hogy ugyanolyan szerelmes legyek, mint az elején, de nem érzem azt, hogy ennek van jövője. Másrészt már én is lassan 30 leszek, nem vagyok benne biztos, hogy találok olyan férfit, akibe szerelmes leszek, aki gondoskodó, akivel egyeznek a terveink, és akivel később bizalommal családot tudnék alapítani.

2021. febr. 28. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Szüleim kb. 30 éves korukban találkoztak, két évvel később lettem én. Nem rég volt a 26. házassági évfordulójuk.

Semmi értelme egy olyan kapcsolatban maradnod, ami ennyire nem méltó hozzád. Baromi fiatal vagy, pontosan jó korban vagy, hogy új életet kezdj.

2021. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%

Na, vegyük sorba!


1.: Van kölök?

2.: Van pénzed egyedül megélni?

3.: Szerelem..., nem elég egy normális pasi, aki melletted van és szeret?

4.: Milyen FÉRFI kell(ene)? Gondolom magas, sportos, nagy farkú, diplomás, max. 25 éves, ...

2021. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a házasságból. Akkor majd meg fognak találni azok a férfiak, akik becsületesek, és nem kezdenek foglalt nővel. Persze lehet, hogy nem találsz olyat, aki igazán megdobogtatja a szíved, akkor inkább maradj egyedül.
2021. márc. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha még nincs gyereketek, ebben a házasságban ne is legyen!!! Aztán ha együtt is maradtok, beszéljétek meg, hogy ez inkább barátság, mint házasság, ha nem lehet megbeszélni, akkor váljatok el.Nekem 33 évesen jött el pl. a szerelem.
2021. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!