Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat? Lenne pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat? Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

6 év utan szakítottunk a kisfiam apukájával, 4 hónappal ezelőtt.

Most 1 hónapja vagyok benne egy sráccal valamiben, nem beszéltük meg előre, de egyértelmű, hogy csak szex.

Heti 1 max 2 alkalommal tudok át menni hozzá.

Viszont elkezdtem megkedvelni, nem gondoltam h ez így lesz,sőt örültem, hogy ez most csak ennyi

Nem mutattam ki neki, nem mondtam semmit. Ment minden, ahogy eddig.

Aztan most az utolsó alkommal már nem csak beszéltünk szex után pár szót és eljottem, hanem oda bújt, beszélgettünk, simogatott, puszilgatott.

Mondogatta milyen szép a szemem stb.

Azóta minden nap ír nekem, és egesz nap chatelunk.

Tehát igen, akarva-akaratlanul, de picit elgondolkoztam, hogy talán ő is megkedvelt, jobban, mint "kellene" egy ilyen "viszonyban".


Aki már volt ilyenben, ti hogy viszonyultatok egymáshoz? Lett egyik fél részéről több?



2021. márc. 4. 18:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor várok, majd kiderul.
2021. márc. 4. 19:48
 12/30 anonim ***** válasza:
39%
Mást nem tudsz tenni, lehet hogy ő sem tudja még mi van..
2021. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. Nagyon korai szóba hozni. Igyekszem nem gondolkozni, terelni a Figyelmem és élvezni, amikor vele vagyok, és azt is hogy egész nap beszélgetünk
2021. márc. 4. 23:26
 14/30 anonim ***** válasza:
53%
Most akkor meg beszéltétek, hogy csak szex, vagy nem. Csak mert a kérdésben azt írtad hogy nem beszéltétek meg, hogy csak szex, viszont valamelyik válaszodban már azt, hogy előre megbeszéltétek, hogy csak szex. Szerintem úgy alakítod a sztorit, a válaszok alapján, ahogy neked kellemesebb. Én azt mondom ne reménykedj, ingyen lyuk vagy, amit néha ápolni, dajkálni kell, hogy jó sokáig lehessen használni.
2021. márc. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Szó szerint nem, de mondtam neki, hogy jelenleg szabadság kell, ilyen hosszú kapcsolat utan, és mondta h neki is, de viszont a szex jó lenne, mert mindenkinek vannak igényei.


Egy dbig éreztem h abszolút csak szex, nem véletlen vettem észre, hogy változott irányomba. De lehet h tényleg azért csinálja, hogy maradjak.

Bár felesleges, hisz jól elvoltunk, nem kell plusz puncs.

2021. márc. 5. 08:37
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Élvezik a színjátékot! Meg azért nekik is jobb így, mintha egy darab érzéketlen fa lenne.
2021. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
11%
Jaj olyan megkeseredett itt mindenki:D ki tudja, egy ilyen dolgot nem lehet sokáig érzések nélkül csinálni..
2021. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
17. A férfiak tudják.
2021. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
A férfiak szerintem is tudják
2021. márc. 5. 13:20
 20/30 A kérdező kommentje:
De nem agyalok, élvezem amíg lehet. :)
2021. márc. 5. 13:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!