Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat? Lenne pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat? Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

6 év utan szakítottunk a kisfiam apukájával, 4 hónappal ezelőtt.

Most 1 hónapja vagyok benne egy sráccal valamiben, nem beszéltük meg előre, de egyértelmű, hogy csak szex.

Heti 1 max 2 alkalommal tudok át menni hozzá.

Viszont elkezdtem megkedvelni, nem gondoltam h ez így lesz,sőt örültem, hogy ez most csak ennyi

Nem mutattam ki neki, nem mondtam semmit. Ment minden, ahogy eddig.

Aztan most az utolsó alkommal már nem csak beszéltünk szex után pár szót és eljottem, hanem oda bújt, beszélgettünk, simogatott, puszilgatott.

Mondogatta milyen szép a szemem stb.

Azóta minden nap ír nekem, és egesz nap chatelunk.

Tehát igen, akarva-akaratlanul, de picit elgondolkoztam, hogy talán ő is megkedvelt, jobban, mint "kellene" egy ilyen "viszonyban".


Aki már volt ilyenben, ti hogy viszonyultatok egymáshoz? Lett egyik fél részéről több?



2021. márc. 4. 18:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Kaptam tőle virágot nő napra, azzal úgy voltam h jól nevelt, udvarias pasi.

Aztan rá 2 napra ittasan felhivott, hogy ne legyek mással csak vele, és én vagyok az ő mindene és szépsége. 😅

Úgy gondolom erre nem emlekszik. Nem kérdeztem rá.

Csak felhozta a témát, hogy gáz volt a telefonban? Mondtam neki, hogy nem. Csak beszélt össze vissza, de aranyos volt.


Gondoltam le írom. 💁‍♀️

2021. márc. 13. 23:05
 22/30 anonim ***** válasza:
Na! Ez haladás!😃 akkor jól érezted!
2021. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Részegen azért az emberek beszélnek össze-vissza, nem venném fixre. 😅
2021. márc. 13. 23:30
 24/30 A kérdező kommentje:
Ma találkozunk megint. Szerintetek kérdezzek rá h komolyan mondta e ezeket? Finoman..
2021. márc. 14. 12:10
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt.
2021. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint előbb várják, hogy viselkedik most velem.
2021. márc. 14. 13:15
 28/30 A kérdező kommentje:
Mert szerinte nem igaz, csak szédít.😅 Jaj basszus.
2021. márc. 14. 13:16
 29/30 anonim ***** válasza:
Na es mi lett a vege? Nekem hasonlo "kapcsolatom van", csak mi egyertelmuen lefektettuk a szabalyokat (csak szex)! Elotte volt egy felevig vki. Elarulo, h figyelmesebb a szexkapcsolatos srac mint az elozo 'komoly' kapcsolatom (olelgetes,csok,simi...). De sohasem tudnank egyutt lenni es ezt tisztaztuk is, nem kell a folosleges frszko sem:)
2021. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, azt mondta lehet h valami alakul benne, de egyelőre nem mond semmit, hagyjuk alakulni a dolgokat.

Ha nem láttam volna az arcát azt mondom kodosit

2021. márc. 16. 12:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!