Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat? Lenne pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat? Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

6 év utan szakítottunk a kisfiam apukájával, 4 hónappal ezelőtt.

Most 1 hónapja vagyok benne egy sráccal valamiben, nem beszéltük meg előre, de egyértelmű, hogy csak szex.

Heti 1 max 2 alkalommal tudok át menni hozzá.

Viszont elkezdtem megkedvelni, nem gondoltam h ez így lesz,sőt örültem, hogy ez most csak ennyi

Nem mutattam ki neki, nem mondtam semmit. Ment minden, ahogy eddig.

Aztan most az utolsó alkommal már nem csak beszéltünk szex után pár szót és eljottem, hanem oda bújt, beszélgettünk, simogatott, puszilgatott.

Mondogatta milyen szép a szemem stb.

Azóta minden nap ír nekem, és egesz nap chatelunk.

Tehát igen, akarva-akaratlanul, de picit elgondolkoztam, hogy talán ő is megkedvelt, jobban, mint "kellene" egy ilyen "viszonyban".


Aki már volt ilyenben, ti hogy viszonyultatok egymáshoz? Lett egyik fél részéről több?



2021. márc. 4. 18:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz semmi belőle ne aggódj! A pasik tudnak ilyet is érzelmek nèlkül. Nagyon durva mikre képesek! Nem is fogsz neki hiányozni, ha bevallod, hogy megszeretted és legyen több. Képesek bekamuzni ezt azt, hogy megtartsák a friss puncit. Ne legyenek illúzióid!
2021. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm 😊
2021. márc. 4. 19:07
 3/30 A kérdező kommentje:
De miért kamuzik, ha látja hogy igyis működik? Minek a kamu?
2021. márc. 4. 19:08
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
Egyáltalán nem biztos, hogy kamuzik. Miért tenné ha előtte is megkapott? De kérdezd meg tőle
2021. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
En sem hinnem, hogy ebbol tobb lenne. Aki ilyenben utazik, az pont elzarkozik a komoly kapcsolat elol. Egy darabig megy a kozeledes, aztan megint tavolodik. Amikor meg ertetlenul nezel, akkor kozli, hogy szexkapcsolat.
2021. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert így látja jónak abban a pillanatban. Ingyen k***a vagy számára.
2021. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mivel megbeszéltük, hogy csak szex, így inkább nem kérdezek ra. Es nem tart régóta, még hülyének néz h milyen kevés idő után kezdtem érezni valamit.. 🙄
2021. márc. 4. 19:32
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele ilyenekbe, te fogsz sérülni. Nem rég kezdődött, de már kombinálsz. Tudom miről beszélek, én is voltam ilyenben!
2021. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy még most hagynom kéne.

Nem "utazik" ilyenekben, neki is nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatnak. Régóta ismerjük egymást.


Nem vagyok ingyen kva, aki ilyen felfogással rendelkezik, az minek nyit meg ilyen kérdéseket?

Az embernek van szexuális vágya.de lehet h közben az élete nem olyan, hogy bele menjen kapcsolatba. A kva az aki ossze-vissza, vagy pénzért.

Ha szexelsz kva vagy, ha nem, akkoe prűd...

2021. márc. 4. 19:43
 10/30 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, minden férfi más, én tapasztaltam már ezt is, azt is ilyen szituban.
2021. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!