Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha valaki "nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha valaki "nőnek érzi magát" a párja mellett?

Figyelt kérdés

Vagy akár férfinek, de azt könnyebben el tudom képzelni, mit jelent. Például erősnek, akire a nő számíthat stb. (Javítsatok ki, ha nem.)


De egy nő mitől érzi magát nőnek egy kapcsolatban, vagy akár azon kívül? És ha nem érzi magát annak, milyen negatív következményei lesznek?


2021. márc. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha tudom, hogy nőiesnek és kívánatosnak tart, tisztel, szeret,vágyik rám.
2021. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez manapság nehezen megválaszolható.


Ami biztos bókok flört esetleg kisebb nagyobb ajándékok,odafigyelés,gyengedség egy határozott férfitól, biztonságérzet amitől egy nő azt érzi


Régen a klassziukus nemi szerepek idejében egyszerűbb volt. Egy nő nem érzi nőnek magát egy tutyimutyi esrtlen pasi melett,hiszen férfi szerepeket is neki kell megoldania. Ahogy egy pasi sem érzi magát annak ha munka után a fotelban ülő parancdolgató feleségét kell szolgálnia.

Különben sok nő az ágyban érzi magát nőnek(vagy nem) ahogy a pasi ott bánik vele.

2021. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mentális egészség egyik alapja, hogy minden nap pontosan tudjuk a helyünket az életben. Munka, barátok és FŐLEG a párkapcsolat.

Attól érzi magát nőnek, hogy PONTOSAN tudja, hogy ő tölti be a női pozíciót, legyen ez alatta vagy fölötte az adott kérdésben a férfinak. Ez a pozíció minél merevebb és biztosabb, annál egészségesebb a nőiesség, amit átél.

2021. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmit jelent, hogy szexinek, értékesnek érzi magát a másik mellett.
2021. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mást tini korban,mást fiatal felnőttként,mást amikor anyuka lesz a nő és amin meglepődtem mást ráncos öregasszonyként. Amikor göldműves nagyapa virágot szed nagyinak...
2021. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!