Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mitől érzi magát nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mitől érzi magát nőnek a párja mellett?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez jó kérdés, nőként még soha nem éreztem magam "nem nőnek".
2017. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a párja nőként bánik vele, nem haverként. Bókol neki, odavan érte, kívánja és ezt ki is mutatja. És hajlik olykor a romantikára együttélés esetén is. Kinyitja előtte az ajtót, pl az autó ajtaját, és másoknak is pozitívan nyilatkozik a nőjéről, büszke rá.
2017. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretik, törődnek vele, dícsérik, bókolnak neki, ha a nadrágot nem neki kell hordania, ha udvariasak vele, stb. Lehetne folytatni a sort, de ilyen dolgok összessége kell ahhoz, hogy egy nő maximálisan meg tudja élni a nőiességét egy kapcsolatban.
2017. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak apróságok amiket írtak.

Persze szükségesek, de kevés.

A 3. válaszoló belekapott a "mélyebb rétegbe". "Ne neki kelljen hordani a nadrágot". Lehetőleg ne kényszerüljön olyan helyzetbe ami férfi dolga lenne, ahol férfi tulajdonságra van szükség.

Ajánlom a férfiak klubja weboldalt, én ott nagyon sokat tanultam erről!

Érdemes megnézni a videókat ahol híres nők és híres férfiak nyilatkoznak a témáról. És nem a tévében látható bulvár stílusban hanem valóban komolyan.

2017. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Előzöekkel ellentétben nekem sokkal fontosabb egyenrangú félnek érezni magam.

Mi haverok vagyunk a férjemmel,szeretek "férfi munkát" végezni(nem egy német úszónő alkatom van,kifejezetten nőies)szeretek együtt sörözni és meccset nézni stb.

Ha mellettem van a párom,ha nincs mindenképp nő vagyok-csak nem az a cukorbaba' fajta.

2017. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem érezném nőnek magam, ha valaki lenézne meg "férfi tulajdonságokkal" jönne.
2017. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

"ha valaki lenézne meg "férfi tulajdonságokkal" jönne."


Nem nem... a férfi tulajdonságok között nem szerepel a nő lenézése. Az csúnya dolog.

Egyszerűen megvannak a női és férfi szerepek, amikhez ha a kialakított igényeink elvárásaink szerint nem tartjuk magunkat, akkor egy idő után azon veszik észre magukat, hogy a férfi nem érzi magát férfinak egy férfias nő mellett, a nő pedig nem érzi magát nőnek a nőies férfi mellett.

Aztán hogy hol vannak a határok... kapcsolatonként más.

Pl én igen csúnyán néznék a páromra ha nekiállna olajat cserélni az autón. Ő pedig csúnyán nézne ha nekiállnék mosni.

Arra is figyelni kell hogy ne is akarjuk elvenni a másik nemre jellemző feladatokat.

Pl. voltak vitáink mikor a párom mondta hogy ő is tud úgy ásni mint én és ő akarja megcsinálni...

Ne vegyük el a másiktól ezeket, mert azzal észrevétlenül is leértékeljük a másikat.

2017. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem azzal értékelnek le, ha elhiszik, hogy léteznek férfi női feladatok, meg tulajdonságok. Ha nem engem, az EMBERT, és a velem született tulajdonságaimat nézik, hanem azt mondják, "ez egy puncis, erre csúnyán nézek, ha olajat cserél, mert összezsugorodik tőle a herém".


Engem, Kiss Piroskát szeressenek a kisspiroskaságomért, ne azért, mert nő vagyok, ez a társadalom által elvárt dolgom.

2017. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem engem, az EMBERT, és a velem született tulajdonságaimat nézik, hanem azt mondják, "ez egy puncis, erre csúnyán nézek, ha olajat cserél, mert összezsugorodik tőle a herém". "


Igen, erről beszéltem. Kapcsolatonként változó hogy mennyire várják el a felek a "klasszikus" szerepek betartását. Ha mindkét fél egyformán nem várja el, akkor az úgy jól működhet.


Pl. nálam viszont nagyon fontos. Igenis attól (is) érzem magam férfinak, hogy bizonyos feladatokat én végzek el. És bizonyos feladatokat csak a párom.

Ha pl. a párom nekiáll fát vágni, megfordul a fejemben, hogy igazából nincs is rám szüksége, mert mindent megcsinál ő maga.

Persze félreértés ne essék, ne azért legyen mellettem és viszont, mert bizonyos feladatokat nem tudunk elvégezni...

2017. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pedig eléggé úgy hangzik, hogy nem az számít, hogy megnevettet, hozzábújsz, szereted, hanem hogy szolgáltatásokat cserélgettek, ő etet, te befűtesz...
2017. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!