Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rendes férfiak, akik mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes férfiak, akik mellett valaki nőnek is érzi magát,20 év fölött többnyire már foglaltak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, én is még szabad vagyok.
2014. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
többnyire igen, de én épp 1 hónapja szabad vagyok :)
2014. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rendes, de szabad vagyok. :D
2014. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én is szabad vagyok:)


30F

2014. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én rendes vagyok,és szabad is mióta létezem.Szóval nem foglalt a többségük,csak az a fránya külső befolyásolja a nőket nagy mértékben.
2014. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi a rendes? ki mellett érzed magad nőnek?
2014. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen! Többnyire!

De én vagyok a kivétel(ezett) :)

2014. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én olyan mellett érezném magam nőnek,aki érezteti velem.Tetszik neki a külsőm,az öltözékem,a frizurám,a testem,és ezt érezteti is, mondaná gyakran.Egyszóval bókolna,dícsérne, persze nem vicceskedve. Meglepetést okozna csak úgy, mert gondol rám. Nem derogálna neki elvinni vacsorázni néha-néha, tudná mikor van a születésnapom, névnapom. Felhívna, mert gondol rám, vagy küldene kedves üzenetet-egyszóval érdeklődne felém...


Szexben is éreztetné velem azt, hogy ő a férfi és nőként kezel,tisztel.


Partnerként, társként viselkedne velem, érdekelné a véleményem,a jövőképem, az hogy együtt is tudjunk haladni.


Nos, ilyen férfi biztosan van, de aki emellé még úgy is néz ki,valamint olyasmi családból jön mint én, az kizárt...

2014. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én sok ilyen férfit ismerek, szóval nem is értem, hogy merül fel a kérdés? ugyanakkor egyetlen egy ilyen paraméterrel rendelkező lányt sem ismerek, pedig valószínű, hogy vannak egy páran. szóval az a gyanúm, hogy egyes emberek rosszkor vannak rossz helyen...
2014. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele,mint a 9-es.

Nagyon sok ilyen srácot ismerek ilyet,de lányból egyet sem.Bár találkoztam már 1-2 ilyen lánnyal,de persze ők foglaltak voltak mindig. :/

22/F

2014. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!