Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na hogyan tovàbb?

Figyelt kérdés
Amèg hàzad voltam, felesègem baràtnői irigykedtek, de jó neked, szerencsès vagy ilyen fèrjjel, meg ódàkat mondtak neki rólam, ő àlma finnorszàg, nekem nagyon nem, ő költözèst vàlasztotta, egyedül maradtam... hàt valahogy mègsem jön össze 1 új szerelem, pedig nyugodt, laza, egyszerű embetke vagyok! Ötlet?
2021. márc. 7. 07:05
 1/3 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Gyanítom, még nem vagy túl rajta, ezért nem tudod magad odatenni 100%-osan ha találnál valakit. De mi volt pontosan? Úgy döntött, hogy Finnországba megy ki lakni? A kapcsolat elején nem került tisztázásra, hogy mik a tervek?
2021. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szivesen megismernélek.
2021. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez kb 7 èves kora óta benne volt, keresztanyuja ott èlt, mindig küldött neki kèpeket, ib 15x volt ott 1-1 hetekre! Mikir összejöttünk, màr akkor mondogatta, de nemhitem hogy belevâg! 100 % ban túlvagyok rajta, èn itt szeretnèk èlni, megöregedni, majd " elmenni" 40 es èveimben jàrok, mèg az elejèn, remèlem van mèg jópàr èvem! 2/2 köszi! Írj üzit magadról lègyszi!

2021. márc. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!