Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátom külföldre ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom külföldre ment nyaralni attól még elvárható legalább egy sms?

Figyelt kérdés
már elég régóra elment és semmi életjelet nemadott magáról. vagy ilyenkor a pasik nemszoktak? családdal ment nem haverokkal..
2010. aug. 18. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Lehet, hogy egy kis kikapcsolódásra van szüksége! Az is lehet, hogy nincs is bekapcsolva a mobilja! Külföldön nekem sem szokott! Ha meg a családdal ment, akkor főleg semmi probléma!
2010. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ. Lehet drága a mobilszolgáltatás, de egy sms-t azért kibírna.
2010. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia!

ha 1500 ft alatt van a kártyáján a pénz nem tud hívni , se írni sms-t

2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hasonló jellegű konfliktusom nekem is volt. Előfordulhat pl., hogy nem tudja tölteni a telefont (ha mondjuk kempingben van és nem rendes szálláson).

De ha egyáltalán egész nap nem keres, szerintem jogosan sértődsz meg.

2010. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy smst kibírna, de nekem pl. külföldön egyáltalán nem is működik a telefonom. Írj neki egy üzit, hogy mi van vele, hogy érzi magát. Ha válaszol, akkor megnyugodhatsz kicsit, ugyanakkor el is gondolkozhatsz rajta, hogy magától eddig mért nem írt.
2010. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég régóta, az kb mit takar? Én nemrég voltam nyaralni a barátnőimmel és sikerült egy nagyon feszes programot összeállítani. Őszintén szólva eszembe sem jutott felhívni a pasimat, pedig mi már évek óta együtt is élünk. De nem azért, mert nem szeretem, hanem mert egyszerűen egész nap egy csomó más dologgal voltam elfoglalva.
2010. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"egész nap egy csomó más dologgal voltam elfoglalva."


Hogyne. Egész nap nincs 2 perced, hogy megírj egy SMS-t? Aki akar annak van ideje.

2010. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2 hete ment el
2010. aug. 18. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet nem állitotta be jól az előfizetését (van hogy még magyarországon kell egy SMS-t küldeni, amivel aktiválni lehet a külföldi használatot...) vagy nincs rendes szolgáltató arra fele
2010. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát,illő lett volna üzenni,hogy mivan vele,vagy nem is szeret igy nem gondol rád mert nem hiányzol neki.
2010. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!