Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható lenne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható lenne egy olyan lánytól akivel még csak ismerkedtek, hogy ha nem ér rá akkor szóljon hogy bocsi te hülye ma nem érek rá?

Figyelt kérdés

Nekem kellett felhívnom rá 2 órára hogy akkor most mi van nem érdekellek már vagy mi van?Vagy élsz még vagy halott vagy?Még ő volt felháborodva szinte....

Azt mondta hogy közbe jött valami,ok ezt én el hiszem de akkor nem illene előtte szólni hogy te szerencsétlen ne várjál vagy valami?Nagyon rosszul esett nekem,plusz hogy még ő volt felháborodva!

Ti ezt mire vélnétek?


2011. júl. 20. 23:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy későre nem kell negyedóránál tovább várni.
2011. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Az nem tiszta nekem, hogy randit beszéltetek meg és arra nem ment el, és nem is szólt? Vagy esetleg csak megígérte, hogy pl. msn-en beszéltek?
2011. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy össze futunk!Az msn hogy jön ide?
2011. júl. 20. 23:09
 4/34 anonim ***** válasza:
Elvárható lenne.
2011. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, annyira sem, hogy közölje nem kíván veled találkozni. ne teperj, szard le.
2011. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak pl-nak írtam. Igazából én nem vártam volna 2 órát. A másik, hogy szólnia kellett volna. Ezek szerint nem érdekled igazán. :S
2011. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Már ott is volt ilyen amúgy,mármint nem msn-es hanem skypon,végülis majdnem ugyan az.

Egyszer már ott is eljátszotta.

Amúgy tök mindegy hogy online vagy élőben szerintem,mert ha megbeszélem valakivel hogy beszélek vagy találkozok az ugyan az.Ott se tartotta be a szavát és itt sem.Tehát hogy hogyan és milyen körülmények között az teljesen mindegy.

2011. júl. 20. 23:11
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kérdés, megbeszéltétek, hogy x időben z helyen találkoztok? Ha igen, illett volna lemondani. Ha csak azt mondtátok, hogy "akkor jövő héten ilyentájt lehet, hogy összefutunk", akkor nem. És azzal is egyetértek, hogy kb. negyed óra, ami megengedhető késésnek kimentés nélkül. Ennyi időn belül illik tájékoztatni a másikat, ha késünk, vagy nem tudunk mégsem menni. 2 órát várni balgaság.
2011. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bőven a minimum, hogy szól, ha egy találkára nem tud odaérni, vagy el sem tud menni. Nekem ebből egyből az jönne le, hogy a csajt totál nem érdeklem; vagy ha alapjáraton ilyen, akkor kétszer is meggondolnám, hogy tényleg akarok-e tőle bármit is, mert ha most ilyen, képzeld mi lesz később.
2011. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó hogy nem jelent meg,hanem hogy nem szólt és ez nekem nagyon rosszul esett,mert előző nap még bókolgatott meg fényezett.Érdekes.....

Most meg még neki állt feljebb hogy szólni mertem...

2011. júl. 20. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!