Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvarhato manapsag egy 23-26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvarhato manapsag egy 23-26 eves pasitol, hogy ne legyen zeneileg teljesen analfabeta? Vagy ez mar tul sok?

Figyelt kérdés

19 vagyok, lany, tudok tobb hangszeren is jatszani (tobbe-kevesbe). Nekem fontos lenne, hogy olyan sracot talaljak, aki termeszetesen nem profi zenesz, de ha egy kottat rakok ele, akkor nem csak vonalakat meg nagy feju gilisztakat lat. Vannak meg ilyenek? Van manapsag mar total gaz, ha valaki hangszeren jatszik, es tud kottat olvasni, esetleg enekelni?

Sracok, ti hogy alltok ezzel? :)


2010. febr. 9. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok kottát olvasni, viszon imádom a zenét. Nem hiszem, hogy ez alapján kellene párt választanod, hacsak nem családi zenekart akarsz.
2010. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szeretem a komolyzenét,nem annyira értek hozzá de szeretem,én pl:örülnék ha a barátnőm játszana nekem valamilyen hangszeren,persze nem furulyára vagy oboára gondoltam:) 21f
2010. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem várható el egyáltalán. Manapság ez viszonylag ritka.
2010. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem ez alapjan fogok. :) Csak erdekelne, hogy vannak-e meg ilyenek. :)

Koszonom a valaszokat. :D

2010. febr. 9. 10:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Utóbbi voltam. 23 évesen én is több hangszeren játszom, de valahogy sosem volt szerencsém a zenész lányokkal, főleg a hegedűsökkel nem...
2010. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem ért a zenéhez, akkor biztosan jó valami másban...
2010. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vannak zenész fiúk, én tanítottam konziban, és kb. fele-fele arány volt. De talán elég annyi, ha elfogadja, és tetszik neki, hogy Te ezzel foglalkozol, ha gyakorolnod kell, és nem tudsz vele találkozni, nem zúgolódik, ha fellépsz, elmegy meghallgatni, stb. - mert lehet, hogy kijönnél egy olyannal is, aki nem zenész, de értékeli ezt (is) Benned. Azért a hangszeren játszás nem olyan dolog, ami jogos elvárás lehetne, mint pl. az igényesség vagy a műveltség - most valakinek vagy van zenei tehetsége, vagy nincs, nem rajta múlik :)
2010. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én próbáltam zenét csinálni egy programmal, de mindenki szerint szar lett :( bár csak fél napot szántam a program megismerésére és a zeneírásra. Úgyhogy szerintem ne állj olyannal szóba aki még meg se próbálta. Kottát olvasni meg hangszeren játszani sajnos nem tudok.
2010. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, az én barátomnak zenekara is van, 28 éves, de kottát olvasni szerintem nem tud, hallás után játszik (szólógitár). Szóval imádja a zenét, dobol, gitározik, de kottát olvasni nem tud. :D
2010. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, és citerázni is tud. :)
2010. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!