Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nem magyar a házastársa/párja? Milyen nemzetiségű? Mik az előnyei/hatrányai ennek a különbségnek köztetek? Magyarországon laktok, vagy külföldön? De olyan is írhat, akinek magyar ugyan a párja, de külföldön élnek!

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kanadaba hazasodtam.

5 eve ismertem meg a felesegem, egy veletlen folytan.Itthon volt ket honapig,mikor a setaloutcaban veletlen egymasba akadtunk.

Ket honap utan mar velem ment vissza.Torontoban eltunk egy darabig,majd utana a kanadai preri egyik kisvarosaba koltoztunk.

Friss videki levego,kedves emberek,reggel mindig kimegyek a teraszra ahol a friss prir levegojebol szívok egyet majd nezem ahogy a tavolban mennek a vonatok amik viszik a gabonat akkora szerelvenyeken,amiket itthon nem is lehetne latni.

36F

42N

2021. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a szép választ. :)
2021. márc. 8. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban házasodtam. Az itteni dialektus megtanulása nehezen ment, ez volt az egyetlen hátrány. Egyébként csak előnyét láttam mind kapcsolat, mind karrier szempontjából. A férjem rendkívül türelmes, és egyáltalán nem akad fenn az anyagiakon. Amikor idejöttem, egy ideig nem volt munkám és egyáltalán nem csinált belőle ügyet, biztatott ha elkeseredtem és soha nem emlegette fel, "mennyibe kerülök". Aztán lett munkám, és a kezdésben is, mindenben támogatott. Most költöztünk vidékre, családi házat vettünk. A szomszédok átjöttek az első héten, hoztak ajándékokat és kis üdvözlő kártyákat, igazán meglepődtem. Mindenki kedves, bár kissé tartózkodó. Szeretem a tiszta levegőt, és azt hogy a házunk teraszáról rálátok a hegyekre. Gyakran megyünk kirándulni, és 3 év elteltével is mindig rácsodálkozom erre a gyönyörű vidékre.

A nyelvi különbségek nyilván a családi kommunikációban okoznak gondot, a szüleim nem tudnak a férjemmel beszélni, és ő sem velük. Ő egy ideig tanult lelkesen magyarul, de alap dolgok kifejezésénél nem jutott tovább, sem ideje, sem motivációja nincs rá, hiszen használni nem nagyon fogja, mivel nem Magyarországon élünk.

2021. márc. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Törökországba jöttem férjhez. Hátranyat sosem éreztem, előnye rengeteg van. Itt igazi nagy családos, összetarto kozosseget tapasztalhat meg az ember, a férjem elhalmoz minden jóval, es sokkal jobb a klíma mint Magyarországon :D. Soha nem mennék vissza. Talán ez az egyetlen úgymond hátrány, amit tapasztaltam, hogy mivel nagyon gyerekfejjel költöztem ki, a magyarországi viszonyok, társadalom nagyon idegen lett a szamomra.
2021. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!