Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érek kevesebbet a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érek kevesebbet a többi velem egy vagy hasonló korú nőhöz képest?

Figyelt kérdés
Most van párom, akivel szeretjük egymást, de félek, hogy ő is elhagy egyszer. Ugyanis én még sosem voltam eddig tökéletes egy férfinak sem. Én sosem voltam egy nagymenő, inkább csendesebb. Viszont a nagymenő nőkért, megőrülnek a férfiak, még ha félre is mennek a férfi mellett is meg van nekik bocsájtva. Van olyan nagymenő női ismerősöm, akiért már még férfiak is összeverekedtek.
2021. márc. 9. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Engem pont azert választott a párom mert nem vagyok nagymenő ahogy ő se az és esze ágában nem lenne ilyet választani
2021. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanez működik fordított nemekkel is. Úgy tűnik ez valami emberi tényező lehet.


Átérzem amit írsz, és még sokan vagyunk így akik valamiért "a semminél is kevesebbre vannak tartva", mert "csak" és kész.

2021. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
gondold végig, hogy szerinted miért?
2021. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Azért érsz kevesebbet, mert ezeket a frusztrációid nyomatod magadnak és nem keresel fel egy szakembert, hogy megoldd őket.
2021. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez foított esetben is tapasztalható.
2021. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Szóval mindig saját maga hibája? Mert csendes és nem kirívó a tulajdonsága? Miért az ilyenek akik ezt állítják miért akarják a másikat megváltoztatni miért nem hagyják, hogy önmaga legyen és fogadjátok el olyannak amilyen miért kell mások kedvére formálódnunk? Ha meg azt mondjátok legyünk önmagunk az tetszik nektek, akkor ez a hozzáállás meg mégis mi akar lenni, mert mikor kiderül milyen is valójában már nem is kell csak addig jó amíg egy képzelt személyiséget formáltok róla ami nem is igaz és próbáljátok megkeresni benne ezeket a tulajdonságok majd úgy érzitek át vagytok vágva mert mégsem olyan? Akkor minek kezdtek ki vele ha elejétől kezdve nem is volt olyan amilyennek akartátok hinni, hogy az?
2021. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok egy pszichológus de...bevonzod a bajt. Mivel ezen rágódol ahelyett hogy élveznéd a kapcsolatod ezért egy negatív személyiséggé válsz. Negatív ember nem kell senkinek. Próbálkozz önbizalom erősítéssel, merd kimondani a gondolataid vágyaid(pl néha jobb vitatkozni mint egy bólogató, neki minden is mind1 társ). Meditálj, mantrázd hogy értékes vagy. Akár egy lapra is felírhatod miben vagy jó.
2021. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

#6: Kihez szól ez a sok kérdés?

Ha valaki sosem elég jó másoknak, akkor igen, általában az illető hibája, mert jóval maga fölé választ vagy szimplán szét...ja a saját kapcsolatait.

Miért, szerinted, ha mondjuk én 10-szer egy gyökeret választok és megszívom, kinek a hibája lesz? A szomszédé?


Egyébként meg, azt senki sem mondta, hogy gond lenne, hogy csendes és nem kirívó.

2021. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
8asnál a pont. A lány nem boldog,pedig van egy (remélhetőleg) normális pasija. Önmaga és nem a pasi érdekében kell változnia,neki van baja magával,nem a pasinak vele. A rovat se az igazi ez szimpla lelki és nem kapcsolati probléma, addig a pontig még nem a pasi rombolja a nő önbizalmát.
2021. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ahelyett, hogy agyalsz, örülj már neki, hogy végre van valakid, akivel ráadásul szeretitek is egymást! Nekem az is bőven elég lenne, ha lenne valakim, akivel kölcsönösen kívánjuk egymást és rendszeresen összejárunk. Más nő ilyet lazán talál, ami azonban engem illet, álmodik a nyomor... lassan 7 éve. Te meg itt problémázol... Hogy szokták mondani? A kutya is jó dolgában...
2021. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!