Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban Tinderezni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban Tinderezni. Mit gondoltok erről? Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Láttam a haverom barátnőjét Tinderen.

Úgy tudtam hogy együtt vannak, kíváncsiságból megnéztem Facebookon és ott is ki van írva hogy együtt vannak.


Ti mit gondoltok arról hogy valaki párkapcsolatban Tinderezik?

Én is belefutottam több olyan csajnak,akik pár mondta után szó nélkül lelépnek. De több olyan csajt is megismertem,akiknek pasijuk van,mégis Tindereznek. Nem lett semmi az egészből,mert egy idő után nem válaszoltak.


Vajon elfogadható indok,hogy valaki a párja mellett csak unalombol Tinderezne,vagy csak úgy szétnézne ott?

Ha a párodról kiderülne,hogy Tinderezik,akkor mit tennél?



2021. márc. 11. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A Tinder egy társkereső oldal. Miért regisztrál valaki unalomból? Ha valaki Tinderezik, én egyértelműen arra gondolok, hogy partnert keres (szexhez vagy amúgy)
2021. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak még nem megcsalás, de szinte egyenes az út arrafelé.
2021. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de a szándék ott van és nekem már az is elég a bizalomvesztéshez. A bizalomvesztés pedig természetesen egyenlő a szakítással.
2021. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De olyan emberrel sem lennék együtt, aki nem megcsalni akar, csak lélekben annyira önbizalomhiányos belül mélyen, hogy kell az egójának többezer idegen pasi rajongása.
2021. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele, ha kapcsolatban van valaki.
2021. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
A mai emberek össze jönnek egymással komolyabb érzelmi töltet nélkül, nincs bennük szégyen érzet, odaadás , bűntudat. Nem értem miért van párkapcsolatban az , aki valójában még keresgéli az ideálist.
2021. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de jó kezdés felé. Unalomból miért akar valaki új ellenkező neműeket megismerni, ráadásul társkereső oldalon, miért nem barátaival beszélget, csinál programot? Ha páromat megtalálnám egy társkeresőn biztos elbeszélgetnék vele, nem biztos, hogy folytatnánk a kapcsolatot.
2021. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell deríteni, hogy letörölte-e az alkalmazást, mert sokan azt hiszik, ha törlik az appot, akkor a profiljuk is törlődik. Hát nem. Attól még fent maradnak. Ha viszont aktívan Tinderezik az az én szememben megcsalás lenne. Ha valaki kapcsolatban van, akkor minek társkeresőzik?
2021. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint, kb 10-ből legalább 4-5 nő az én környezetemben gyakorlatilag csak instára gyűjt követőket, amikor fent voltam. Lehet az appot nem is használják, csak az a lényeg, minél több férfi bekövesse őket.

Még ki is írják, hogy itt nem aktívak elég sokan, vagy , hogy hiába írsz tinderen, nem fognak válaszolni.

2021. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem oké. A tinder társkereső/szexpartnerkereső ugye kinek mi. Aki kapcsolatban van az se párt se szexpartnert keressen vagy akkor ELŐBB szakítson.


Én lescreenelném és elküldeném a havernak.


En is jartam így. Egyik legjobb baratnőm barátját láttam tinderen. Lescreeneltem és amikor így a szűkebb lánytársaság (4en, mindent megbeszélünk) találkoztunk személyesen, elmondtam és megmutattam neki. Kiajadt de azt mondta jó hogy elmondtuk/tam.


Aztán a srác magyarazott valamit de mi nem hittük el. Aztán rá egy hónapra kb szakítottak igaz nem emiatt.


A srác a szakítás után is tagadta hogy ő csinálta a profilt.


Szerintünk azért mert barátnőm elmondása alapján mar egy pár hónapja nem volt minden rendben és az exe (aki egyébként nagyon rendes normalis, okos, stb-csak hát ugye ez..) azért csinalhatta mert érezte hogy vége lesz a kapcsolatnak.

2021. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!