Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban Tinderezni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban Tinderezni. Mit gondoltok erről? Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Láttam a haverom barátnőjét Tinderen.

Úgy tudtam hogy együtt vannak, kíváncsiságból megnéztem Facebookon és ott is ki van írva hogy együtt vannak.


Ti mit gondoltok arról hogy valaki párkapcsolatban Tinderezik?

Én is belefutottam több olyan csajnak,akik pár mondta után szó nélkül lelépnek. De több olyan csajt is megismertem,akiknek pasijuk van,mégis Tindereznek. Nem lett semmi az egészből,mert egy idő után nem válaszoltak.


Vajon elfogadható indok,hogy valaki a párja mellett csak unalombol Tinderezne,vagy csak úgy szétnézne ott?

Ha a párodról kiderülne,hogy Tinderezik,akkor mit tennél?



2021. márc. 11. 12:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem akkor kezdődik, amikor megtörténik a dolog. Hanem akkor amikor az egyik fél lehetőséget másnak az afféle ismerkedésre. Ezt sokan nem értik, mert úgy gondolják, hogy a szex számít megcsalásnak, de megfeledkeznek az odavezető útról...

Nekem ez sok lenne, nem tolerálnám.

2021. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor csak azért nézelődtem, beszélgettem, mert kíváncsi voltam nincs e ott a pasim. És ott volt.Meg is tudtam róla pár dolgot róla tőle. Ugye nem tudta kivel beszél.
2021. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a legrosszabb megcsalás,ha testiség semmi nincs,de szerelem és vágy van.Amikor elmondja a pasi,hogy az aktuális párjával van,de rám gondol közben.
2021. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Abszolút nem tartom megcsalásnak! Ha egy párkapcsolatban kölcsönös a bizalom a másik fél iránt, szerintem abszolút nincs gond vele. Ott kezdődik a gond, ha bizonytalanok vagyunk a partnerünkel szemben, ami arra enged következtetni hogy nincs meg a kellő önismeretünk. Amit a másik fél teherként él meg, és inkább félrelép/szakít; menekül a kapcsolatból. Most egy értelmetlen applikáció miatt, nem lehet következtetni bármiféle megcsalásra.
2022. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!