Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, h a nők jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, h a nők jó emberismerők, és h mindig kiszagolják az igazat?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hazugság. Több nőtől is megkaptam, h én milyen talpraesett, céltudatos, magabiztos ember vagyok, sőt, még azt is, h biztos jó lehetek az ágyban. Egyszer az is előfordult h kb. 3 napos ismertség után az új kolléganő fehérneműs képeket küldözgetett magáról. Meg h én biztos nagyon "tüzes" lehetek. Rákérdeztem, h ezt mégis miből gondolja, erre azt mondta, h ezt látja rajtam, a gesztusaimból, meg a kisugárzásomból. Olyan is volt (még a karantén előtt, igen, felszolgáló voltam egy szállodában), h odajött hozzám egy nő, h a 3 nap alatt, amíg itt vendégeskedtek, totál belém zúgott a lánya, sose látta még ilyennek. Ráadásul nem is nézett ki rosszul. Az igazság pedig az, valójában egy végtelenül önbizalomhiányos, lelkileg összetört ember vagyok. Ráadásul még szűz is. Most akkor vagy ennyire jó színész lennék, vagy a fenti állítás hamis, vagy pedig tényleg tudják, milyen vagyok valójában, csak nem akarnak szembesíteni vele? Esetleg "játszanak" velem? Bármi is van, mindig kimentem magamat/megszakítom a kapcsolatot velük, mert egyrészt esélytelen, h megfeleljek nekik hosszútávon, másrészt ez önmagában is elég ciki, s nem hiányzik az sem, h megszégyenítsenek/megalázzanak. Szóval akkor szerintetek h van ez? 28f

2021. márc. 11. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jók, akik ezt állitja magáról az annyit jelent valójában, h pillanatok alatt felcimkéz. Semmi mást.

A jó emberismerő ott mutatkozik meg h sokat és jól kérdez, illetve bizalmas légkört tud teremteni amiben könnyen nyílnak az emberek. Illetve sosem hangoztatja h jó emberismerő, hisz tudja h mennyire komplex egy ember, soha de soha nem lehet senkit teljesen megismerni.


Az emberek 98.99%-a mindent cimkéz. Horoszkóp, mindenférfi/mindennő, bármi alapján, minél egyszerűbb legyen és minél általánosabb. Na most ez pont a gondolkodni lusta emberek kedvenc játéka.

2021. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első jól mondja. Jó emberismerő vagyok, mindenkin átlátok duma ismételgetése = minden buta általánosítást elhiszek és ragaszkodom hozzá első pillanattól

Ezt férfiak és nők is csinálják.

2021. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit én is így látom.
2021. márc. 11. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ami miatt elhiszik magukról az még az, h pl korod alapján elkönyvel éretlennek, ennek megfelelően kezel és akaratlanul azonosulsz ezzel, képtelen vagy mellette érett lenni, lekezelő veled, butácskának tart, akaratlanul megfelelsz az "elvárásának" és hopp igaza lett, éretlen vagy, tehát ő jó emberismerő. Nem, jó befolyásoló, csak nincs vele tisztában, de annyira magabiztos, főleg ha minden alkalommal "igaza van", h ha nem vagy sziklaszilárd, eltérít.
2021. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, én vagyok a jó emberismerő:) Viccet félretéve az a furcsa, hogy sokszor tényleg úgy tűnik, hogy jobban ismerek egy ember, mint ő saját magát. De aki ilyet elmond, az nem teljesen 100as.
2021. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, hogy vagy még midig szűz 28 évesen ha tapadnak rád a nők, fehérneműs fotókat küldözgetnek neked és jóformán az ágyadból kell kitessékelni őket. Ezt azért magyarázd már el kérlek....bzi-e vagy?
2021. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6-os: Problémás kamaszkorból, rossz családi háttérből, szocializációs kudarcokból és traumákból felépült súlyos önbizalomhiány miatt.
2021. márc. 15. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgysem hiszel nekik, pedig lehet, hogy van benned szexuális energia és azt érzik meg. De akinek alacsony az önbizalma az úgyis ellenáll. Ne aggódj, negyvenes pasiként majd a két kezed tennéd össze ezért a helyzetért....de akkor már késő lesz. Most élj.
2021. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De az a baj, h a kolléganőm. Ha ez kiderül, vagy rosszul sül el, akkor baromi kínos, vagy egyenesen egy újabb trauma lesz belőle. És munkahelyet se szeretnék váltani emiatt. Az előző kolléganőm is felhívott magához borozgatni, állítólag "azért" hívott fel magához, ezt mondták a kollégák, bár ez szerintem hülyeség, igaz tök jól elvoltunk, egyszercsak hirtelen elküldött, utána meg került. Pedig semmi rosszat nem mondtam neki, azokról a zenekarokról beszéltünk (általánosságban, akik az a38 hajón szoktak koncertezni). Meg am az a baj, szinte kizárólag munkahely, baráti körből jönnek össze ezek az esetek, mert ismeretlenül szabályszerűen menekülnek előlem a nők. Amikor valamilyen módon rá vannak "kényszerítve", h szóbaálljanak velem, akkor megkedvelnek, és utána már keresik a társaságomat "civilben" is. Előző munkahelyemen volt egy 30-as nő, aki "kikérdezgetett" h mit tudok, azután megadta a telefon-meg a szobaszámát (egy szállodának a munkásszállója volt), h szinte bármikor mehetek. Mondjuk ő a munkahely kurvája volt, szinte mindenki lefeküdt vele/mindenkivel kikezdett. De nem akartam beégni, elég szörnyű lett volna, pláne ahogy itt a kommenteket olvasgatom a nőktől, h mit gondolnak az ilyen srácokról. Nem akarom h lealázzanak...
2021. márc. 15. 15:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj munkahelyen kívül.Ha ott nem megy, akkor talán ők játszmáznak veled. Ismerkedj társkeresőn. Annak nincs úgy tétje.
2021. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!