Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az online pszihologusokrol? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogy mi errol a velemenyetek. Szeretnek egy beszelgetest, tanacsokat kapni egy teljesen kulso embertol. Jelen pillanatban ossze vagyok zavarodva, ketsegbeesve, s nagy szuksegem lenne egy segitsegre.

Persze eloben nem szivesen mennek el, viszont igy online, kiprobalnam, hatha nyujt egy kis megoldast...


Azt is megkoszonnem, ha konkret nevet is kapnek.



2014. jún. 8. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én online pszichológus vok, papír nélkül.
2014. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem interneten keresztül nincs sok értelme pszichológussal beszélgetni.

Nyilván más dolgokat mondana de nem sokkal mint egy bármennyire is értelmes tapasztalt ember.


Vagy élőben tedd vagy ne tedd.

2014. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

Igazabol azert gondoltam erre az alternativara, mert igazabol talan csak el akarom mondani valakinek a problemaimat, egy olyan embernek, aki teljesen kivul esik az eletembol es valami tanacsot varok. A barataim erre nem megoldasak, mert reszben miattuk, reszben mas miatt alakult ki az, ami kialakult.

2014. jún. 8. 17:47
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én online pszichológus vok, internetkapcsolat nélkül.
2014. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1-es es #4-es, nagyon orulok, hogy csak ertem preseltetek ki magatokbol ennyire erdekfeszito kommenteket.

Csak igy tovabb

2014. jún. 8. 17:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyébként hány éves vagy és milyen nemű?


És lenne pénzed is rá amúgy? Mert nem mindegy h 14 éves vagy vagy 24.

2014. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valami rosszat mondtam? (1#)
2014. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

18 eves vagyok, nem a penzrol szol az egesz, lenne penzem, viszont valami visszatart, hogy bemenjek egy rendelobe...


#1-es, boccs, nem rad akartam irni. eloszor felreertelmeztem, s a "vok" kifejezes furcsa hatast keltett..

2014. jún. 8. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet magánhoz is menni házhoz , csak drágább.
2014. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Online pszichoban egyszer csalódtam. Írtam neki egy szép terjedelmes üzenetet amiben elmondtam a gondomat részletesen erre meg semmi értelmeset nem reagált. Szerintem el se olvasta, bekaphatja, megoldottam egyedül!
2014. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!