Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltatok arra, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Hogy reagáltatok arra, amikor megtudtátok, hogy az exetek megnősült? És azt a nőt vette el, akival kavart a hátad mögött?

Figyelt kérdés

Én jót röhögtem :D főleg, mikor megláttam a képeket, olyan ronda, kövír menyasszonyt még nem láttam :D és kiderült, hogy azért vette el exem, mert terhes lett. Gyorsan össze kellett hozni egy esküvőt, amíg nincs hasa.


Meg is érdemlik egymást, anno undorító mód szedte el az exem, de végülis köszönöm neki, mert később biztos én hagytam volna ott :D nem ilyen esküvőre vágytak, nagy bulit akartak. Az exem szüleinél laknak, hát érdekes lesz szülni egy gyereket a nyakukra. Most már nem lesz kockulás, számítógépes játékok vásárlása, hanem lehet venni pelenkát, gyerekruhát :D egy rakás hitellel a nyakukban :D



2021. márc. 13. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatra jól átgondolnám mit miért csinál(t) az illető, illetve párommal megbeszélnénk mit gondolunk erről, majd nem igazán érdekelne. Joggal ex az exe mindenkinek. Jobb nem rágódni alapból az ilyen dolgokon. Legyenek boldogok, a karma meg amúgy is mindenkit utólér. Én is tudtam meg egyes dolgokat exemről, viszont úgy vagyok vele, hogy én már egy boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatban élek, tegyen, amihez kedve van, szíve joga. Tőlem aztán fel is kötheti magát, nem az én dolgom.

Viszont ajánlom, hogy ne gondolj annyit rá/rájuk és erre az egész helyzetre. Ami volt, az a múltban történt, nagyon meg tudja keseríteni egy ilyen emlék újból és újból felhozása az ember életét. A leírásodból is látszik mennyire kárörvendesz, amit egy ponton megértek, viszont a saját lelki nyugalmad miatt is, szerintem maximum nevess egy jót az egészen és felejtsd el őket.

2021. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék, nem is tudnék róla.
2021. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt, de első komoly barátom a közös "bandából" csalt meg egy lánnyal, akivel szerintem már a szakításunk előtt hónapokkal is kavart. A szakítás nagyon csúnya volt, mivel lebuktak csókolózás közben. :D

Utána évekig hívogatott, hogy hiányzom neki, miközben azzal a csajjal volt együtt.

Ez régen volt, pár éve még együtt voltak azóta nem tudok róluk semmit, láttam őket az utcán onnan tudom. Én azt éreztem, hogy legalább megérte a dolog, hiszen egymásra találtak+kiderült milyen valójában.

Az viszont rossz érzés volt, hogy mindenféle mocskot hordott rólam össze miközben ő csalt meg, na azt viszont nem értettem. :/ De ez később derült ki.


Szerintem ne nézegesd a profiljukat, én már a nő nevét is elfelejtettem. :)

2021. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Jót röhögtél? A leírásod alapján inkább bőgtél... Elhiszem, hogy fájdalmas, ha megcsalnak, de még hetekkel az eset után is őket lesni, aután egy anonim fórumon mocskolódni...hát...te még baromira nem léptél túl.
2021. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Az én exem nem vette el(félti a vagyonát meg a pénzét),"csak"gyereket csinált egy szintén hájas igenytelen nőnek..


Nálunk eleve az volt a problema hogy betegesen volt féltékeny az exem mert én "pechemre" fitt üde és szép is voltam, a sirba vitte a kapcsolatunkat az, hogy mentálisan nem tiszta az amugy extrém helyes szintén fitt srác.


A debella tenyeres talpas asszony mellett viszont már nyugodt annyiban hogy a nőjére nőként rá se néznek, az asszony meg gondolom nyeli az exem szokásos kényszeres flörtjeit másokkal ami a kisebbségi komplexusa miatt van.


Mikor eloszor meglattam ki az utódom, azok után hogy engem viszont folyton kritizált az exem meg leakart nézni, azt hittem neki már topmodell kell majd utánam, majdnem dobtam egy hátast.

Fel akart még járkálni hozzám szexre mikor egyutt voltak meg gyerek előtt akkor kerdeztem is hogy mit akar egy ilyen pacáktol, de elkezdett volna kenyeztetni lent a válasz helyett.


Azota ignoráltam köszönni sem tudok neki.

2021. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
*a kapcsolatunk alatt annyit tudtam a hájdisznorol csak hogy egyszer megemlitette a nevét hogy haverja haverjának az akárkije es fura a neve
2021. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kicsit irigy vagy, valahol megértem.

Az én exem is rögtön összejött azzal a csajjal, aki miatt kivágtam. Eltelt majdnem 4 hónap és egyszerűen nem szakad le rólam, persze a csajt nem dobná ki. Egy ideig az ismerőseim profiljáról nézegettem és hát igen, irigy voltam a közös képekre, irigy voltam arra, hogy a mi kedvenc helyeinken kirándul vele, amit javarészt együtt, vagy én találtam anno.. Irigy voltam, mert úgy gondoltam, nem jár neki a boldogság, hiszen görény volt. Én magamra maradtam a gyászban, ő meg máris mással érzi jól magát.

Aztán a sokadik megkeresése folyamán ő maga vallotta be, hogy qrvara nem boldog, romokban van a sz.ros kis élete még mindig és bizony nem velem volt baja, hanem magával és ezt az új nő sem oldja meg. Kell neki a társaságom, még mindig én vagyok az, akivel meg akarta osztani az örömét és a bánatát. Én vagyok az egyetlen továbbra is, akivel őszintén mert beszélni. Sőt, a segítségemet is akarta kérni. Na ez volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy nekem ebből elegem van. Eddig is tiltva volt, de ezekután az ezredik telefonját is tiltottam. És hirtelen minden irigységem szánalommá változott és teljesen kiábrándultam belőle, nem csak mint férfi, hanem mint ember is.

Ne foglalkozz te sem az exeddel. Élje az életét, ahogy akarja. Ha boldog, akkor legyen boldog. Neked nem lesz jobb attól, ha neki rossz. És ne örülj annak sem, ha megcsinálta magának a szart. Magaddal foglalkozz, éld az életed, TE legyél boldog. A múltat pedig engedd el.

2021. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, az enyém nem vette őt el pár hónap alatt, nyilván. :D csak gondoltam megosztom azért én is a történetem.
2021. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy egyáltalán :) én nem akarok rosszat nekik, de azért anno, amikor mindennek elhordott az asszonysága, előbb nezhetett holnap magára is mondjuk. Én nőként viselkedtem mindig, úgy is nézek ki, ő meg mint egy kis bajszos tini pasi, mégis ő kötött belém :) ezért is szakadtam, amikor megláttam néhány fotót, és azt a jó vagosulyban lévő menyecskét :D
2021. márc. 13. 19:39
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Látom még te sem vagy túl rajta.
2021. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!