Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok nyitottabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok nyitottabbak a nagy korkülönbséges párkapcsolatra, akiknek a testvérükkel is nagy a korkülönbség köztük és ők a kisebbek?

Figyelt kérdés

Ezt nem küldöm be a KSH-nak, nem annyira nagy a statisztikai mintám, de az előző barátnőmmel 6 év volt köztünk, a mostanival 8. Mindkettejüknek olyan idősebb testvére(i) van(nak), akikkel szintén ilyen 5-10 év korkülönbség van és a tesójuk javára, tehát ők a kis tesók. Szerintetek nekik ezért normálisabb, elfogadottabb az idősebbekkel való kommunikáció, ismerkedés, mert ehhez ilyen módon is hozzá vannak szokva és mert ismernek közelebbről is mélyen ennyivel idősebb embert, ezért nem tekintenek UFO-ként és más világként egy tőlük 5-10 évvel idősebb emberre?


31/F


2021. márc. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem 6-8 év felnőtteknél nem olyan nagy különbség. Igazából meg se fordult a fejemben, hogy akár az exem, akár a mostani párom annyival idősebb lenne, mint én, mivel ez nem is érződik. Nyilván más, ha a lány 16.


22l

2021. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Tessék itt egy ellenpélda. Húgunk 9-11évvel fiatalabb nálunk, "nagyoknál". A férje, még fiatalabb is nála 🤷
2021. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

6-8 ev nem nagy korkulonbseg szerintem, 10+ evre mondanam inkabb azt.

Koztunk 18 ev van, nincs idosebb testverem, egyke vagyok. Apakomplexusom sincs, eddig par ev korkulonbseggel voltak parjaim, viszont amikor megismerkedtunk valami nagyon megfogott benne, es 2 eve boldog kapcsolatban elunk.

2021. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Köztem és a testvéreim között alig van korkülönbség és bejönnek az idősebbek.
2021. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább azoknál akinek a szülei között nagy a korkülönbség és ez megszokott volt neki otthon.
2021. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez is lehet egy tényező a rengeteg közül, de ennél sokkal nagyobb halmaz dolgozik a háttérben.
2021. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően mindig tetszettek az idősebb férfiak, és össz-vissz 1 év 3 hónap van öcsém és közöttem. Nem hiszem, hogy a testvérek közötti korkülönbségnek lenne ehhez bármi köze.
2021. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindig az idősebb pasik jöttek csak be, de nincs testvérem😅
2021. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!