Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik meg bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg bizonyos nők véleménye a szexről?

Figyelt kérdés

A konzervatív fiatal nőknél alap, hogy a szexet csak párkapcsolatban tudják elképzelni. Azonban, ahogy múlik az idő, már elkezd kialakulni az a gondolkodás, hogy tulajdonképpen ha lefekszenek egy olyan pasival, akit régóta ismernek, és akiben megbíznak, akkor az még belefér.


Mi váltja ki ezt a változást?


2021. márc. 14. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén szólva, nem tudom a választ, mert bennem nem változott meg a konzervatív nézet még 2 válással a hátam mögött sem. 39N
2021. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek idősebben rájönnek, hogy csak 1 élet van. Egyszer élsz, amit nem használsz ki, nem élsz meg, azt soha többé nem is fogod tudni.
2021. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
A világ és az emberek alaposabb megismerése váltja ki. A naívakkal még el lehet hitetni, hogy párkapcsolat = tökéletes, szent, sérthetetlen, minden más erkölcstelen, undorító. Aztán ahogy tapasztal az ember, változik a véleménye. Vicc, hogy milyen embereket tartanak jónak csak azért, mert formálisan hűségesek a párjukhoz. Ez olyan, mint a vallás. Ha jársz templomba, adakozol, meg ezek, akkor az sem baj, ha gyűlölöd az egész világot, akkor is jó embernek fogsz számítani. Ha ezeket nem csinálod, akkor bármennyi szeretet és jóság lehet benned, pokolra jutsz. Az emberi társadalmakat csak és kizárólag a forma érdekli, a tartalom semmit sem számít.
2021. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha nyitott egy nő, akkor meg az a bajotok, hogy ribi.
2021. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
5. Úgy értik, hogy legyen nyitott a nő, de ne csak a jóképű, magas, izmos alfahímekkel szemben.
2021. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
6 Pedig legtöbbször csak a szőke herceggel szemben nyitottak.
2021. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Tehát akkor jó egy nő, ha rád nyitott, de ha nem, akkor gonosz. :D
2021. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek változik a véleménye , hozzáállása az évek múlásával mindenről.
2021. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Korabban en is igy gondolkodtam. De ma mar ugy vagyok vele, hogy inkabb legyen szex, mert a hosszu kapcsolatoknak semmi ertelme.
2021. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Nálam az váltotta ki anno, hogy az első szakításom után iszonyatosan összetörtem, és évekig nem volt senkim. A külsőmmel sosem volt baj, sőt, viszont mindig is nagyon zárkózott voltam, nem tudtam flörtölni, és sok srácnak a nyitott, cserfes lányok jönnek be, így többnyire mindig is társkeresőztem.

Aztán az elmúlt években volt pár (tényleg csak pár) komolytalan alkalom és próbálkozás, de rendes kapcsolat is, és nem érdekelt sosem, ha valaki ribinek tart emiatt, mert egyszerűen csak szeretetre vágytam, kerestem valamit, ami hiányzott. Mindegyik srácért odavoltam, sosem csak a szexről szólt, csak hát nem minden esetben alakultak jól a dolgok. De örülök minden tapasztalatnak, mert sokat tanultam és változtam, és végre találtam egy olyan fiút, aki igazán szeret és megbecsül.


Volt egy olyan barátnőm, akiben sosem változott meg ez a dolog, mindig komoly kapcsolatban volt, és a különbség egyedül az volt, hogy hamarabb ért a koránál, valamint nem volt olyan szakítása, ami igazán megviselte volna, és őszintén szólva, így azért jóval könnyebb józannak maradni.

2021. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!