Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiderült -valami kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült -valami kapcsán megjegyezte a kiszemelt-, hogy a nem kimondottan tetszenek neki az ellenkező nemen bizonyos ruhadarabok. Randi esetében érdekeljen a véleménye vagy magamra hagyatkozzak?

Figyelt kérdés

Elsőre randira egy szolid egyberuhát akartam felvenni.

Nem kimondottan szereti a szoknyákat, inkább "cicanadrág párti". Rendes, normális férfi, tetszik nagyon az értékrendje is alapjában véve. Most fogunk először személyesen találkozni.

Cicanadrágot biztos nem akarok első találkozóra felvenni, még hosszított felsővel sem. Vmi kompromisszumos megoldás? Vagy vegyem fel, ami jól esik, hisz úgyse ezen múlik?


2018. máj. 30. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Elso randin magadra hagyatkozz. Ha ezen mulik, akkor jobb is, hogy az elejen kiderul.

Kompromisszum: ceruza nadrag egy elegans felsovel.

2018. máj. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fish1 ***** válasza:
100%

Azt vedd fel, ami jólesik.

Ne akarj mindenáron megfelelni. Ha ezt teszed már az elején, később úgyis kiesnél a szerepből.

2018. máj. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd rajtad megszereti a szoknyát!
2018. máj. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mar regen rossz ha a masik elvarasa alapjan oltozkodsz ugy h nem talakoztatok.

Alap h ongamad maratsz !

Aki mast var el az nem hozzad valo.

Ergo azt vennek fel ami nekem kenyelmes ami en en erzem jol magam.

2018. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy azt vedd ami neked tetszik.

Amúgy is szerintem arra gondolt, hogy jobban szereti a kényelmes cicanacis lányokat, mint a mini ruhás lányokat ami nem is feltétlenül baj, de nem hinném, hogy bármi rossz sülhet ki belőle, ha randira csinosan mész.

2018. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez a legfontosabb?
2018. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább a magam ízlésére öltözködnék első randin... hosszabb kapcsolatban kompromisszumkészebb vagyok (persze akkor sem vennék fel folyamatosan olyat, ami nem az én stílusom).
2018. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!