Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesco-s eladó srác. Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesco-s eladó srác. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Volt egy régebbi kérdésem (majd belinkelem), ahol leírtam ennek a dolognak az előzményét. Viszont ma 'folytatódott'.


Elmentem ma anyámmal, barátnőjével, és a két lányával (18 hó, 12). A nagyobbal mászkáltunk el mindenhova, ahová küldtek anyánk, meg csak úgy. A srác pont akkor pakolt ki-be a raktárba, amikor mi arra jártunk (igaz inkább arra jártunk). Akkor is nézett, de a csajjal röhögcséltünk, meg hasonló, és arra jártunk, amerre a srác volt (leginkább azért, mert arra küldtek). Félek, hogy a srác idiótának néz. Mellesleg 12 rég elmúltam.


2010. aug. 18. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Menymár aludni!
2010. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem néz idiótának. Egy 12 éves lánykától ugyan mit is várjon? :)
2010. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2010. aug. 18. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Énis elmúltam rég 12.... pont 8 évvel.... szóval ezzel most nem mondtál sokat, lehetsz akár 85 is...
2010. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Nyugi, ha nem írja meg a Tesco titkokba akkor nem lesz belőle semmi bajod. hacsak nem néz tényleg hülyének és megkeresi a Fábry showt. De sűrűn lapozgasd majd a havonta megjelenő tesco titkok nevü ujságot, hátha benne leszel, sokan ráfizettek már.


u.i.:komolyodj meg, az élet nem játék.

18/f

2010. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Melyik Tesco? :D

Mert én pénztáros vagyok!

2010. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nyíregyi nagy
2010. aug. 18. 21:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Á, én szeged, Rókus
2010. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a linkeltben le van írva...:D
2010. aug. 18. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:

De most mi a kérdés? A múltkorinál már csomóan elmondták, hogy vmi hülye ürüggyel menj oda hozzá. Ha ebből annyit sikerült megvalósítani, hogy röhögcsélsz, akkor most mit vársz, mi mondjunk?

Egyébként hány éves vagy?

2010. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!