Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'eladó' srác 'probléma'. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'eladó' srác 'probléma'. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A Tesco-ban van egy ott dolgozó srác, aki ott van a vevők közt. Általában, ha ott vásárolok anyámmal, akkor látom, hogy néz (ott volt vele 2 'piros ruhás' is, beszélgettek, ránéztem a srácra, és láttam, hogy néz). Gyakran ott van ahol én, és szinte amikor arra járok, ahová 'beosztották', és ő is dolgozik, akkor figyel. De csak ennyi. Üldözési mániám van, vagy mi?
2010. aug. 4. 22:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Tetszik vagy idegesít? :)
2010. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Holdtündér ***** válasza:
33%

Mi a kérdés?

Tetszik neked a srác? Akkor kérj tőle segítséget aztán beszélgessetek másról is.

Ha meg nem tetszik akkor meg ne foglalkozz vele. Szabad neki nézni, azért van szeme.

2010. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha eladó a srác akkor kérdezd meg mennyi az ára, vedd meg, vidd haza aztán hajrá:-))
2010. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mennyi az ára... Max analfabétának fog nézni.
2010. aug. 4. 22:09
 5/27 anonim ***** válasza:
A srácnak mennyi az ára...
2010. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Eladó vagy, vagy eladó vagy? :)
2010. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem eladó, csak az árú.
2010. aug. 4. 22:11
 8/27 anonim ***** válasza:
melyik tesco? csak azért mert lehet h ismerem :D
2010. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nyíregyházi (akkor lehet engem is:D)
2010. aug. 4. 22:13
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Lehet azt figyelte nem-e loptok. ELég sok ilyen kiesgítő személyzetnek ez a dolga.
2010. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!