Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen eszméletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen eszméletlenül érzékeny csávó létemre és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy aranyos szép kedves csaj utasított el akivel dumáltam pár napig interneten.

SOHA NEM LÁTTAM ÉLŐBEN és egyszerűen olyan szinten magam alatt vagyok ennyitől mint amikor exemel szakitotam.

Alig tudok el aludni akkoris max 2 órát alszok egész este egész nap nincs étvágyam 2 falatnál többet nem bírok meg enni és eszméletlen szomorú vagyok amiért el utasított egy szimpatikus csaj akivel 2 napig beszéltem interneten és még sose láttam és nemis fogom.

Mit tegyek az ilyenek ellen? Utálom ezt az érzést


2021. márc. 14. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Az én barátom is hihetetlenül érzékeny, érzékenyebb, mint én, és ez sok nehézséget hoz, de jó dolgokat is. Ebből adódóan döbbenetesen figyelmes, analitikus, jó a szex, és csodásan érzékeli a hangulataimat. Próbáld az érzékenységed jó oldalát látni, mert kivenni magadból nem tudod!


Valószínűleg nem túl magas az önbecsülésed, ha egy ilyen eset kiakaszt, de tizenévesen, az első kudarcok nagyon tudnak fájni, ezért is kérdezem a korod. Idővel rájössz, hogy az ilyen emberek csak időt spórolnak neked, és eggyel közelebb juttatnak ahhoz, aki majd értékelni és szeretni fog. :)


27/L

2021. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon beleéled magad a dolgokba, esetleg beszélgetés alapján már rögtön elképzelsz valamit. Az érzelmeidet erősen éled meg, mindenbe beleéled magad.

Pszichológus tudna segíteni.

2021. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerek agyad van” kitalálom, már az esküvői ruhát is elképzelted az arcnélküli lányon. 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szimplán érzékeny vagy, hanem ez már nem normális. Kérj segítséget.
2021. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok igazán csak egy találkozást képzeltem el és tudtam milyen arca,mert rengeteg képe volt fenn
2021. márc. 14. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Még a kamaszkoron” nem vagy túl. Nyugi benől” majd a fejed nem lesznek ilyen érzéseid. (Vagyis lesznek.. csak nem fog érdekelni/nem leszel magad alatt ha valaki 1x-2x kedves aztán eltűnik)
2021. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt, hogy kell csinálni, hogy ne éljem bele magam?
2021. márc. 14. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy””, egy idő után kap az ember annyi pofont” az élettől hogy tanul belőle. (Én is ilyen voltam, tapasztalatot írtam le)
2021. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!