Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszméletlen luxus, szuper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlen luxus, szuper jóképű, már túlzottan édes roma pasi. Gyanúsnak kéne lennie?

Figyelt kérdés

Hosszú, bocsi...

Ő 25 éves, én 22. Körübelül egy hónapja találkoztunk egy szórakozóhelyen, ő a barátaival volt, én pár barátnőmmel, és ők jöttek oda hozzánk. Egyébként ő is, meg a barátai is, tényleg baromi igényes, jóképű, izmos pasik, látszott rajtuk, hogy van miből jól öltözködni, meg drága telefonnal mászkálni. Nem azt akarom mondani, hogy ez imponál, vagy ez az elvárás, de nem olyanokat kell elképzelni, akik leszúrnak a Blahán brahiból, meg hasonlók... És amúgy tényleg nagyon kedvesek voltak, szóval nem foglalkoztatott annyira, hogy romák, pedig bőven van rossz tapasztalatom.

Na szóval, ő, aki érintett a kérdésben, nagyon hamar "összemelegedtünk", utána amúgy el is mentünk velük máshova, és akkor is szinte csak egymással foglalkoztunk, olyan volt, mintha olvasná, hogy nekem mi imponál, tényleg nagyon nagyon megnyerő volt, teljesen levett a lábamról...:) Együtt voltunk egész éjszaka, a végén már csak ketten, aztán napokig egymáson lógtunk, és beszéltünk, ahol tudtunk.

1 héttel később már magához is elvitt, igazából az első "gyanú" ott fogant meg, tényleg azt sejtettem, hogy nem csóró, de ekkora luxusra nem számítottam...nyilván nem zavart, mert kit zavarna, de fura volt. Ő meg továbbra is elbűvölő volt, leste minden kívánságomat, tényleg, életemben nem bántak velem ilyen jól.

Rá egy 1,5 héttel, szóval karácsony előtt pár nappal elmentünk bulizni, de az ő barátaival, ismerőseivel, egy olyan helyre, ami az egyik barátjáé. Az első komolyabb "sokk" ott ért, amikor is röviden, tömören, a barátai társaságában le se sz.arta a fejem. Nem vártam, hogy úgy mutasson be, mint élete szerelme, de úgy éreztem magam, mint egy kirakatbaba, amikor éppen eszébe jutottam, amúgy az este 3/4 részét egyedül ücsörögve, meg a pultossal beszélgetve töltöttem. Amikor rákérdeztem nála másnap, azt mondta, nagy bizniszben! vannak a haverokkal, és teljesen elterelődött a figyelme, de megígéri, hogy kárpótol. Ez így is lett, együtt töltöttük a Szilvesztert, wellness szálloda, kényeztetés, mint egy hercegnő, úgy kezelt, karácsonykor amúgy elhalmozott mindennel, tényleg elképesztő volt..

Pár napja mondta, hogy a hó végén munkaügyben Amszterdamba megy, és szeretné, ha mennék vele, ha marad idő, kicsit romantikázni, meg stb. Elsőre teljesen odavoltam, igent is mondtam rögtön, aztán egy pár órával később megszólalt a vészharang, ugye nyilván nem kell mondanom, Amszterdam kapcsán mi ugrott be...

Azóta tele lett összeesküvés-elméletekkel a fejem, nyilván nem merem felhozni nála, mert simán lehet, hogy szimplán paranoiás vagyok. Mindent lefoglalt, a repjegyeket is, és folyton arról beszél, hogy milyen jó lesz, én meg egyre kevésbé tudom leplezni, hogy mik járnak a fejemben.

Persze most már a sok pénzt, a luxust is egyre gyanúsabbnak tartom, előjönnek a rossz tapasztalataim a romákkal kapcsolatban, és ez kezd megmérgezni mindent.

Nem tudom mit tegyek, lehet alaptalanul, és hülyeség, de bizonyos szinten tartok tőle, nem merném ezeket elmondani neki..

Mit gondoltok erről, mit tehetnék? Esetleg ha valakinek hasonló tapasztalat(?), azt is elfogadom


2017. jan. 6. 00:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél már hülye pitsa. Lépj le mielőtt késő.
2017. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Úristen, nehogy elmenj vele Amszterdamba. Ne. Semmiképp. Mondd le a **csába. Ha elfogadja, akkor semmi gond, ha agresszívan reagál, akkor meg tudjuk, mire ment volna ki a játék.
2017. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne menj ha jót akarsz magadnak!
2017. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél már ilyen előítéletes. Egy tisztességes, becsületesen dolgozó cigánysrác a sok túlórából összekuporgatja a vagyonát, majd Amszterdamba hív...mi van ebbe rossz?
2017. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Hú, de ostoba vagy.
2017. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Már ott gyanúsnak kellene lennie,hogy roma.
2017. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy élete szerelme. A végzet asszonya. Érted leáll a kokóval, a qrvázással, a sikkasztással, a csajok futtatásával. Ugye érzed, hogy itt valami sántit? Mindegy, ha már hemperegtél ezzel a tőgyarcúval, akkor...
2017. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom miféle nő lehetsz, de most inkább nem is ezzel foglalkozok. Először is biztosíthatlak afelől, hogy nem az apja negyven éves idegsebészeti praxisából van megalapozva a vagyon. Ha elmész vele előtte mindenképpen írj egy levelet itthon ledátumozva minimum két ismerősöddel aláíratva tanúként, hogy nem önszántadból vagy benne a drogügyletben és lehetséges prostitucióra sem önszántadból vállalkoztál hanem kényszerítettek. Ezt szépen rakd el otthon, hogy a szüleid majd esetleg utánad tudják küldeni a bíróságra és hátha hasznát is veszed. Legjobb lenne ügyvédhez leadni benne a cigány gyerek személyiének fénymásolatával akivel leléceltél. Ne legyen igazam és legyen ő életem első bankár/jogász/elmélet fizikus cigány gyereke akiről hallottam. Sok szerencsét és jó kirándulást! Ja, majdnem elfelejtettem, a lehető legdrágább utasbiztosítást kösd meg ami létezik!
2017. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Szergej55 ***** válasza:
56%
Ó bmeg, ennyire nem lehettek ti nők hülyék.
2017. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! El fog adni K U R V Á N A K! Vagy drogot akar csempészni, és egy esetleges lebukásnál rád akarja majd kenni...

Vedd észre a jeleket! Látta, hogy kajálod a luxust, a szövegét, mindent amivel elhalmoz...ergo simán megnyert magának! Azért sz@rt le a bulin, mert valójában nem érdekled...felépítette a látszatot, és akkor épp kicsit kizökkent a szerepéből.

Mindenképp beszélj a szüleiddel arról, h mi a helyzet, mi a gyanúd, mert ha nem tudod lerázni, lehet fenyegetőzni kezd, és akár komoly bajod is eshet, úgyhogy szedd össze magad és beszélj velük minél előbb!

2017. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!