Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják el rögtön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják el rögtön a pasik, hogy barátnőjük van?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam már ezt.

A munkahelyemen alapvetően a "háttérben" dolgozom, de havonta van néhány alkalom amikor helyettesítenem kell az egyik kollégát, ilyenkor nekem kell a vevőkkel foglalkoznom. 20-on éves lány vagyok, természetesen a férfi vevőket jobban kedvelem, jobban szót értek velük. Ráadásul a munkahelyem olyan, ahová sok vevő beszélgetni (is) jár be, vannak akikkel fél órát is kell foglalkozni. Én jó hallgatóság vagyok, szeretem hallgatni őket, főleg a férfiaknál érzem úgy, hogy örülnek ha hagyják őket beszélni. (Lehet pszichológusnak kellett volna mennem haha.)

De ilyenkor picit át is megyek flört üzemmódba, sokat mosolygok (mondjuk alapból is sokat szoktam), kihúzom magam, ha esetleg látom hogy vevő rá a férfi akkor teszek pár vicces megjegyzést is. Szóval értitek.

Viszont mindig az a tapasztalatom, hogy 1-2 percen belül mindegyik pasi szóbahozza a barátnőjét. És ezt soha nem értem hogy miért. Büszkélkedni akarnak? Vagy szimplán jelzik hogy foglaltak? Vagy megijednek tőlem? Mert a legtöbb esetben tényleg csak hallgatok, mosolygok, bólogatok, nem csinálok mást.

Pasik, tudtok erre magyarázatot adni?


2021. márc. 15. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretik az ügyfelek az aranyásokat, hozzád a szolgáltatásért mennek és semmi másért!
2021. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Én nőként is hamar jelzem, hogy foglalt vagyok. Épp azért, hogy ne legyen ebből félreértés.
2021. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én férfi vagyok és ugyanezt nőkkel tapasztalom. Igaz nem 1-2 perc után, de ha beszélgetek egy nővel (pl kolléga, vagy régen iskolatárs) 10-30 percet, akkor biztos szóba hozta a barátját. És persze biztos azért, mert így akarta megelőzni, hogy bepróbálkozzak. Semmi gond ezzel.
2021. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Így próbálják finoman jelezni, hogy vegyél vissza, mert számukra kezd kínossá válni.
2021. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Ugyanígy vannak ám a nők is.

Több oka lehet az eldicsekvésnek. Pl.:

- ha megemlíti és látja, hogy lelombozódsz, akkor tudja, hogy szimpatikusnak látod őt, sajnálja, hogy számodra már foglalt.

- öndicséret. Látni akarja, hogy csodálod.

Nézetem szerint, ahogy Te viselkedsz, az nagyon helyes, korrekt. Nem visszahúzódó, hanem nyitott a beszélgetésre.

Ffi.

2021. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Vagy azért, hogy jelezzék, hiába töröd magadat, vagy azért, hogy jelezzék, csak szex lehet a dologból.
2021. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

1-es. Miből gondolod hogy arányásó lennék?? Ha valaki szingli és párt keres az már egyből aranyásó te idióta?


4-es miből vegyek vissza? Ne mosolyogjak rájuk? Ne hallgassam meg őket? Fizessenek és közöljem velük hogy "na húzás tovább"? Ők állnak le velem /velünk beszélgetni, nem mi eröszakoskodunk. Persze van olyan is, aki elveszi a terméket, fizet majd elmegy. Nyilván vele nem állunk le beszélgetni, miért is tennénk.

2021. márc. 15. 11:19
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy pasi örül, ha nyomulnak rá, főleg, ha az illető lány nem is tetszik nekik.
2021. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fogjátok már fel hogy nem nyomoluk! Mosolygós, vidám ember vagyok alapból. És persze hogy egy vevővel kedves vagyok. Pláne ha mondjuk szimpi is. És ismétlem, a vevők maradnak velünk beszélgetni. El is mehetnének. Nem is kellene hozzánk szólniuk, ha nem akarnak.
2021. márc. 15. 11:25
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg így jelzik, hogy ennyi és nem tovább.
2021. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!