Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják el rögtön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják el rögtön a pasik, hogy barátnőjük van?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam már ezt.

A munkahelyemen alapvetően a "háttérben" dolgozom, de havonta van néhány alkalom amikor helyettesítenem kell az egyik kollégát, ilyenkor nekem kell a vevőkkel foglalkoznom. 20-on éves lány vagyok, természetesen a férfi vevőket jobban kedvelem, jobban szót értek velük. Ráadásul a munkahelyem olyan, ahová sok vevő beszélgetni (is) jár be, vannak akikkel fél órát is kell foglalkozni. Én jó hallgatóság vagyok, szeretem hallgatni őket, főleg a férfiaknál érzem úgy, hogy örülnek ha hagyják őket beszélni. (Lehet pszichológusnak kellett volna mennem haha.)

De ilyenkor picit át is megyek flört üzemmódba, sokat mosolygok (mondjuk alapból is sokat szoktam), kihúzom magam, ha esetleg látom hogy vevő rá a férfi akkor teszek pár vicces megjegyzést is. Szóval értitek.

Viszont mindig az a tapasztalatom, hogy 1-2 percen belül mindegyik pasi szóbahozza a barátnőjét. És ezt soha nem értem hogy miért. Büszkélkedni akarnak? Vagy szimplán jelzik hogy foglaltak? Vagy megijednek tőlem? Mert a legtöbb esetben tényleg csak hallgatok, mosolygok, bólogatok, nem csinálok mást.

Pasik, tudtok erre magyarázatot adni?


2021. márc. 15. 10:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Azt azért kalkuláld bele, hogy a vevők nem tudhatják, hogy te ilyen személyiség vagy, emellett saját bevallásod szerint is flörtölsz velük, mert szimpatikusak. Honnan kéne tudniuk, hogy nálad ez bevett szokás?
2021. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

A flört meg a beszélgetés nem ugyanaz. Ha ők csak beszélhetnénk, te meg flörtölsz, az lehet zavaró.

Én is huszonéves nőként vagyok vendéglátásban, kedves vagyok, mosolygok (mondjuk a maszk alatt most pont senki nem látja), de nem kezdek el flörtölni velük. És ők sem kezdenek el a csajukról beszélni. Ez nem megszokott férfiaktól, valószínűleg sok vagy.

2021. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Nos én csak akkor szoktam ezt hamar jelezni, hogy úgy veszem észre, hogy flörtölnek velem és nem jön be az illető. Ha bejön, akkor nem szoktam elmondani, mert jó érzés, ha flörtöl velem. Tudom ez nem szép dolog, én nem is szoktam viszonozni, de akkor is jól esik😅
2021. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező,

én nem kötekedni akarok, de te magad írtad, hogy kicsit átmész flört üzemmódba. Tehát nem az a baj, hogy mosolyogsz meg kedves vagy, hanem TE MAGAD ÍRTAD LE, hogy flörtölsz. Szóval lehet ők erre reagálnak így. Nyilván nem a mosolygás a baj, csak lehet érzik, hogy ez flört, mint ahogy te magad írtad, és így védekeznek ez ellen, mert ők meg nem akarnak flörtölni.

Anno én nő létemre mindig megjegyeztem, akinél éreztem, hogy flörtöl velem, hogy van párom, ezzel meghúzva a határokat, hogy hiába flörtöl.

Mégegyszer írom, nem a beszélgetés meg mosolygás a baj, hanem te magad írtad, hogy flörtölsz, tehát valószínűleg akkor ezt ők is annak értelmezik nem pedig egyszerű mosolygásnak meg kedvességnek.

A nonverbális kommunikációnak hatalmas szerepe van különböző dolgok értelmezésében.

2021. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Előttem már leírták ezért én nem írom le.


De tök sokszor arról is lehet szó hogy egyszerűen benne van a sztoriban a barátnő. Van egy pasi aki nagyon tetszik nekem, én NEM flörtöltem vele, nem közeledtem és a beszélgetés során szóbakerült a barátnője. Nem hiszem hogy azért mert en flörtöltem mert nem, hanem egyszerűen a sztoriba amit mesélt, abba benne volt a csaj is, volt köze hozzá.


Plusz alapból azt vettem észre hogy ha az embernek van egy jó kapcsolata előbb-utóbb belekerül a párja a beszélgetésbe. Ennyi.

2021. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Szia anno mikor volt barátnőm én is ezt csináltam...Ha beszélgettem egy lánnyal akivel úgy tűnt ,hogy meg van a közös szimpátia egyből szóba került a barátnőm.)Így véletlen se hülyítem,még ha bele is megyek a flörtbe...)és a végén sincs kínos lerázás meg semmi.

Szerintem ez a normális.Így nincs sértődés ,és senkinek nem lesz kínos.


(ehez nem kell nyomulni ez alap.Ha valaki szimpatikus az ellenkező nem kezül jobb mimnél előbb tisztázni a határokat :D)


Gondold végig h egy vásárlod folyamatosan flörtöl hülyít és a végén már várod h egyszer majd elhív randizni vagy valami...de ez sose fog jönni mert foglalt és csak szórakozik.

Így már az elején tudod h csak hülyéskedik...ahogy te is vele...és ennyi.


Ebbe semmi negatívat ne gondolj sőt inkább pozitívat.Nézd majd meg ,hogy az öreg kolléganőnek szóba hozzák-e...vagy olyan kolléga nőnek akivel nincs meg a szimpátia.(nem fogják.)

2021. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
#16 ezt kapásból megcáfolnám, mert én ponthogy csak olyanoknál szoktam szóba hozni, akik nem tetszenek. Pont azért, hogy eszébe se jusson nyomulni.
2021. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

De most mosolyogsz vagy flörtölsz?


Mert a kettő nem ugyanaz.

2021. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!