Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszönt el tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszönt el tőlem a legelején, ha csak szexet akart?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtünk ismerkedni mind a ketten kapcsolatot kerestünk. Majd idő közben meggondolta magát, de nekem pedig nem szólt, hogy nem akarja, de a szex miatt megtartott. Mondván az jó volt, de engem nem akart párkapcsolatra. Mikor ez kiderült, akkor elküldtem. De újból megkeresett (azt hittem meggondolta magát). De szerintem megint nem gondolja komolyan. Simán megkaphatna bárkit. Miért nem száll le rólam??
2021. márc. 16. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Őt kell megkérdezni.
2021. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyanba belemenni, amit nem akarsz! Vannak ilyen emberek, akik addig mennek el akár gusztustalan, szemét eszközökkel is, ameddig hagyod.
2021. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is mentem volna bele, ha őszinte.
2021. márc. 16. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta újra előkerült, mi történt és mit mondott?
2021. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hagy, mert hagyod. Tiltsd le. Ha velem játszaná el ezt valaki, utána nem foglalkoznék vele. Nincs bajom a szex kapcsolattal, ameddig korrekten áll hozzám a másik. Itt ez nem történt meg.
2021. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Megkapott párszor és most újra meg akar. Na vajon mit akarna? Miután a szemedbe hazudott és szexre használt hogy lehet ez kérdés?


"Simán megkaphatna bárkit."

Hagyjuk már. Megfigyeltem azt az érdekes jelenséget, hogy itt a gyakorin rengeteg olyan kérdésben ami egy férfiról szól találkozom ezzel a kifejezéssel. De napi szinten konkrétan. Szóval


1) Vagy ugyanazzal a férfival ismerkedik mindenki


2) Vagy tele van magyarország bradpittekkel


3) Vagy csak neked tetszett ez a férfi és felnagyítod. Rám is mondta már valaki hogyb árkit megkaphatnék ehhez képest meg a 70% minimum úgy leráz mint a sicc. Szóval egyáltalán nem oylan könnyű partnert találni.

2021. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vót'máán ez a kérdés csak fordított szemszögből kiírva. Ugyan ez a "megtartott" duma volt benne.

Tudod kérdező, azért nem lesz soha igazi nőd, mert ilyen beteg vagy, kamu kérdések kiírogatására vered a répát.

2021. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos. Bár az lenne.
2021. márc. 16. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra miért nem válaszolsz, ha nem kamu, hogy mi történt azóta és mit mondott?
2021. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!