Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek mi a legfontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(:Puszedli :) kérdése:

Férfiak nektek mi a legfontosabb egy nőben. ?Milyen alkat és milyen stílus jön be. Belsőre milyen

Figyelt kérdés
Milyen alkat és milyen stílus jön be? Belsőre mi az ami megfog egy nőben?

2021. márc. 16. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Az alkat szerintem másodlagos, volt már vékony és duci barátnőm is.

Ami fontos, hogy legyen valami, ami megfog benne. Legyen kisugárzása.

Fontos, hogy őszinte legyen, kedves, lehessen vele beszélgetni, hűséges legyen, hasonló céljai legyenek az életben mint nekem, ha tud főzni, az plusz pont:)

Legyen kompromisszumképes, ne rendelje alá magát, de ne is legyen önző.

Ne a külseje legyen a legfontosabb, ne csináljon magáról 243 képet a tükörben:)

2021. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs alkat és stílus, egyszerűen az összkép ami fontos. Az arc és a mosoly, ami meg tud fogni.
2021. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy ,szerintem nem is számít a válaszom mert én viszont egy nőnek sem jövök be! 26f
2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyen spirituális. Spiráldinamikában türkíz legyen. Mbtiben infj vagy infp.

Legyen kéoes hatalmas szellemi magasságokba jutni meditációval.

2021. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!